SON TV

MHP kulislerinde Melih Gökçek sesleri: Ankara adayımız Melih Gökçek

AK Parti ile yerel seçimlerde ittifak yapmama kararı alan MHP, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için Melih Gökçek'i gündemine aldı.

MHP kulislerinde Melih Gökçek sesleri: Ankara adayımız Melih Gökçek

MHP kaynakları, Mart 2019 seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için eski belediye başkanı Melih Gökçek’in aday gösterileceğini açıkladı. MHP kaynaklarının yaptığı açıklamada, “Ankara için görüşeceğiz” dedi.

GÖKÇEK’İN ANKARA ADAYLIĞI GÜNDEMDE

MHP kaynakları, Ankara adaylığı için Melih Gökçek isminin gündemde olduğunu ve görüşmelerin ardından durumun netleşeceğini söyledi.

BAHÇELİ VE GÖKÇEK’İN GÖRÜŞMESİ BEKLENİYOR

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Melih Gökçek’le bir görüşme yapması bekleniyor.

MHP, İSTANBUL’DAN ADAY ÇIKARACAKLARINI DUYURDU

MHP, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin dün partisinin grup toplantısında yerel seçimlerde AK Parti ile ittifak olmayacağını belirtmesinin ardından İstanbul’dan aday çıkaracaklarını duyurmuştu.

“GÖKÇEK’E MUHTEMELEN BİR TEKLİF GÖTÜRÜLECEKTİR”

Seçime kendi adaylarıyla girecek olan MHP’de başkan adayı belirleme çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Mart 2019 seçimlerinde MHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Melih Gökçek’in adının geçtiği öğrenildi. MHP kaynakları tarafından, “Henüz bir görüşme olmadı, muhtemelen bir teklif götürülecektir” bilgisi verildi.

0/5 (0 Reviews)