SON TV

MİT’te FETÖ operasyonu: 15 gözaltı kararı

MİT bünyesinde görevlendirilen askerlerden Fethullahçı örgüt ile bağlantısı belirlenen 15 Astsubay hakkında operasyon başlatıldı

MİT’te FETÖ operasyonu: 15 gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından MİT Sinyal İstihbarat Dairesi bünyesinde görevlendirilen askerlerden FETÖ ile bağlantısı tespit edilen 15 Astsubay hakkında operasyon başlatıldı. Gözaltına alınan şüphelilerin aktif görevde oldukları öğrenildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Fethullahçı Terör Örgütü’ne yönelik operasyonlarını sürüdürüyor. Bu sabah da önemli bir operasyon için düğmeye basıldı.

15 ASTSUBAY

Milli İstihbarat Teşkilatı Sinyal İstihbarat Dairesi bünyesinde görevlendirilen Asker şahıslardan Fethullahçı Terör Örgütü ile irtibatı tespit edilen 15 Astsubaya yönelik operasyon başlatıldı.

Önceki tarihlerde yapılan operasyonlarda Etkin pişmanlık hükümlerinden yararlananların ifade ve Teşhisleri ile FETÖ terör örgütü ile irtibatları tespit edilen 15 Astsubayın adreslerine sabah saatlerinde Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince baskın yapıldı.

Gözaltına alınan şüphelilerin aktif görevde oldukları öğrenildi. Gözaltı işlemleri Ankara ve 6 ilde devam ediyor.

(SABAH)

ETİKETLER: