SON TV

Müge Anlı ne zaman başlıyor? Müge Anlı ile Tatlı Sert ekranlara dönüyor

ATV ekranlarının en çok izlenen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert, Koronavirüs nedeniyle ekranlara ara vermişti. Milyonların beklediği Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ne zaman başlıyor? Müge Anlı ile Tatlı Sert ekranlara dönüyor

Koronavirüs salgını döneminde yeni bölümleri yayınlanmayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümlerinin ATV’de ekrana geleceği tarih belli oldu…

Ekranların arama ve bulma konusundaki fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, koronavirüs salgını nedeniyle yayınına ara vermiş ve eski bölümleri gösterilmeye başlanmıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayını ve yeni bölümleriyle ekrana dönüş tarihi açıklandı.

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle yayınına ara verilen, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ekrana dönüş tarihi belli oldu. Eski bölümleriyle ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Müge Anlı’nın koronavirüs salgını ile birlikte nasıl bir yayın yapacağı merak konusu oldu…

Anlı Ramazan Bayramı sonrası demişti…

Haftalar önce konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Müge Anlı şöyle demişti:

“İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı’yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramı’ndan sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım” ifadelerini kullanmıştı.