SON TV

Muğla Adliyesi’de Türk Kızılayı’na kan bağışı

Türk Kızılay, Muğla Adalet Sarayı’nda kan bağışı etkinliği düzenledi. Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunan Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Donmez, çağrıda bulunarak vatandaşları kan vermeye davet etti.

Muğla Adliyesi’de Türk Kızılayı’na kan bağışı

Türk Kızılay, Muğla Adalet Sarayı’nda kan bağışı etkinliği düzenledi. Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Muğla Baro Başkanı Levent Akgün, Muğla Adliyesi Komisyon Başkanı Ercan Arslan ve adliye personeli de Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundu.

Bağış öncesinde açıklamalarda bulunan Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez kan bağışının önemine dikkat çekerek, “Cumhuriyet Başsavcılığımızın öncülüğünde, Baro başkanlığımızın da desteğiyle birlikte Muğla Adliyemizin önünde hakim, Cumhuriyet savcısı, avukatlarımız, adliye personelimizin de katılımıyla kan bağışında bulunuyoruz. Hepimiz bizzat kan vererek bu çalışmaya destek olacağız. Bir kan bağışının 3 insanın hayatını kurtardığı bilinciyle tüm kamu personelimizi, tüm Muğlalı hemşerimizi bu etkinliğe katılmaya davet ediyoruz” dedi.