SON TV

Muhteşem İkili dizisinin yeni fragmanı yayınlandı! İşte Muhteşem İkili oyuncuları

Kanal D’nin, büyük bir merakla beklenen yeni dizisi Muhteşem İkili’nin yeni tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde Kerem Bursin, İbrahim Çelikkol ve Zafer Algöz'ün oynadığı Muhteşem İkili çok beğenileceğe benziyor. İşte Muhteşem İkili'nin yeni fragmanı ve oyuncuları..

Muhteşem İkili dizisinin yeni fragmanı yayınlandı! İşte Muhteşem İkili oyuncuları

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.
Hem polisiye, hem aksiyon, hem komediyi içinde barındıran dizi, şimdiden büyük dikkat çekti.

Oyuncuların performansları ve diyalogların eğlenceli haline bakan izleyici, meraklanmaya başladı.

Zafer Algöz gibi usta bir oyuncunun da dizide yer alması beklentiyi büyüttü.

Muhteşem İkili’de İbrahim Çelikkol; gözü kara, cesaretiyle kendisini tehlikeye atmaktan çekinmeyen Barca’yı oynarken, zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi ise Kerem Bursin canlandırıyor.

İşte Muhteşem İkili’nin yayımlanan 2 fragmanı

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in oynadıkları dizinin yayınlanan son tanıtımı, sosyal medyada çok konuşuluyor.

İlk tanıtımda sadece İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin vardı. Ancak 2.tanıtımda Özge Gürel, Öykü Karayel ve Zafer Algöz’ü de gören izleyiciler iyice heyecanlandı.