SON TV

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın uzun fragmanı yayınlandı

Can Evrenol'un yönettiği, Çağatay Ulusoy'un başrolü üstlendiği Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın ilk uzun fragmanı yayınlandı

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın uzun fragmanı yayınlandı

Hakan: Muhafız, İngilizce ismiyle The Protector, Türkiye’deki Netflix kullanıcılarının ve Çağatay Ulusoy hayranlarının heyecanla beklediği bir yapım olarak öne çıkıyor. Dizinin ilk uzun fragmanı ise bugün yayınlandı.

DİZİNİN 14 ARALIK’TA YAYINLANMASI BEKLENİYOR

Can Evrenol’un yönettiği, Çağatay Ulusoy’un başrolü üstlendiği yapımın ne zaman yayınlanacağı merakla bekleniyordu. Evrenol’un Twitter’ı üzerinden onayladığı üzere, Netflix Türkiye’nin şehre astığı karanlık afişler, dizinin tarihini işaret ediyor. Afişlere göre dizi 14 aralıkta yayında olacak.

KAHRAMANLIK ÖYKÜSÜ MERKEZDE

Geçen ay ilk tanıtımını paylaşan dizi, ilginç bir kahramanlık öyküsünü merkezine oturtuyor. Netflix’in paylaştığı özet ise şu şekilde: “Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek mi?”

Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor.