SON TV

O Cumhuriyet Başsavcısı böyle veda etti

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2022 Yaz Kararnamesi ile Aydın Cumhuriyet Savcısı olan İzmir Menemen Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Gündoğdu, emniyet teşkilatından telsizle helallik istedi.

O Cumhuriyet Başsavcısı böyle veda etti

Uğur Gündoğdu, Hakimler ve Savcılar Kurulu 2018 Yaz Kararnamesi ile Menemen Cumhuriyet Başsavcısı olmuştu. 4 yıllık görev süresinin ardından HSK 2022 Yaz Kararnamesi ile Aydın Cumhuriyet Savcısı olarak atanan Gündoğdu, sıra dışa bir şekilde emniyete ait telsizle tüm emniyet personeli ile vedalaştı, telsiz üzerinden de helallik istedi.

Menemen Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Gündoğdu, “Değerli emniyet teşkilatının mensupları, 2018 Hakimler ve Savcılar Kurulu Yaz Kararnamesi ile atanmış olduğum Menemen Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden 4 sene sonra 2022 Yaz Kararnamesi ile ayrılmış bulunmaktayım. Geçen süre kapsamında adli soruşturmalarımıza katkıda bulunan başta Emniyet Müdürü Gürcan Alev, Emniyet Amirleri, Komiserleri, Başkomiserleri ve tüm emniyet teşkilatı için teşekkür etmek istiyorum. Sundukları değerli katkılardan dolayı hepsini ayrı ayrı tebrik ederim. Birlikte çalıştığım tüm emniyet teşkilatından haklarını helal etmelerini istiyorum. Bizim tarafımızdan varsa bütün haklarımız helal olsun. Bundan sonraki süreçte de tüm emniyet teşkilatımıza başarılar diliyorum. Hoşçakalın” diyerek veda etti.

İşte o veda konuşması:

İZLEMEK İÇİN TIKLA

Video