SON TV

O Ses Çocuklar’ın Nazar Nur Kaya’sı yaşam mücadelesini kaybetti

'Müslüm' filmindeki oyunculuğuyla göz dolduran Şahin Kendirci, TV8 kanalında yayınlanan O Ses Çocuklar programına birlikte yarışmacı olarak katıldıkları, arkadaşı Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini duyurdu

O Ses Çocuklar’ın Nazar Nur Kaya’sı yaşam mücadelesini kaybetti

TV8 kanalında yayınlanan O Ses Çocuklar programının unutulmaz isimlerinden Nazar Nur Kaya mide bulantısı şikayetiyle yoğun bakıma alınmıştı. ‘Müslüm’ filmindeki rolüyle gündeme gelen Şahin Kendirci Instagram hesabı üzerinden Nazar Nur Kaya’nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Kendirci, “Bu sabah canım çok yanıyor. Yarışmadan arkadaşım ve can kardeşim Nazarımız bir hastane ihmali yüzünden kaybettik.” ifadelerini kullandı.

ŞAHİN KENDİRCİ ACI HABERİ INSTAGRAMDAN DUYURDU

Ünlü şarkı yarışması O Ses Çocuklar’ın unutulmaz isimlerinden Nazar Nur Kaya mide bulantısı şikayetiyle gittiği hastanede yoğun bakıma alınmıştı. 6 gün yoğun bakımda kalan Nazar Nur Kaya’nın hayatını kaybettiğini o dönem beraber yarıştığı arkadaşı Şahin Kendirci Instagram hesabından duyurdu.

Şahin Kendirci duyurdu O Ses Çocuklarda yarışan Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti

HASTANE İHMALİ YÜZÜNDEN KAYBETTİK

Şahin Kendirci acı haberi “Bu sabah canım çok yanıyor. Yarışmadan arkadaşım ve can kardeşim Nazarımız bir hastane ihmali yüzünden kaybettik. Nur içinde uyu melek kız” paylaşımıyla duyurdu.

Şahin Kendirci duyurdu O Ses Çocuklarda yarışan Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti

ETİKETLER: