SON TV

O Ses Türkiye’de ortalığı karıştıran yarışmacı! Acun Ilıcalı’dan Murat Boz’a büyük iddia

O Ses Türkiye yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümüne Murat Boz ve Acun Ilıcalı'nın iddiası damga vurdu. Ilıcalı, Boz'un sahnedeki yarışmacıyı ikna etmesi halinde onu sırtında taşıyacağını söyledi.

O Ses Türkiye’de ortalığı karıştıran yarışmacı! Acun Ilıcalı’dan Murat Boz’a büyük iddia

O Ses Türkiye’nin Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde Acun ve jürinin atışması herkesi güldürdü. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Funda Göktaş’ı ikna çabalarına başlayan Murat Boz için Acun Ilıcalı “Eğer Funda’yı kendi takımına alabilirsen gerçek anlamda seni sırtımda taşıyacağım.” dedi.

YARIŞMACIYI İKNA ETME ÇABALARI OLAY OLDU

Sahnede ‘Benim Dünyam’ şarkısını seslendiren ve sesiyle Seda Sayan ile birlikte Murat Boz’u döndüren Funda Göktaş, Acun Ilıcalı’nın ilginç bir iddia ortaya atmasına neden oldu.

“TAKIMINI ALABİLİRSEN SENİ SIRTIMDA TAŞIYACAĞIM”

Murat Boz’un sahnedeki yarışmacıyı kendi takımına dahil edemeyeceğini belirten Acun Ilıcalı, ‘Eğer Funda Göktaş’ı kendi takımına almayı başarabilirsen seni sırtımda taşıyacağım’ dedi.

YARIŞMACI TERS KÖŞE YAPTI

İkilinin bu iddiası sonrası Murat Boz yarışmacıyı alabilmek için her ne kadar çaba sarf etse de yarışmacının kararı O Ses Türkiye’ye Seda Sayan’la devam etmekten yana oldu. Funda Göktaş, yarışmaya Seda Sayan’ın takımında devam ederken iddiayı da Acun Ilıcalı kazanmış oldu.