SON TV

O Ses Türkiye’de Seda Sayan için bir sezon nasıl geçti? İşte Seda Sayan için hazırlanan o video

O Ses Türkiye’de Seda Sayan'ın bir sezonu nasıl geçti? O Ses Türkiye finalinde Seda Sayan’ın, Beyazıt Öztürk'ün, Hadise'nin ve Murat Boz'un derlenen özel görüntüleri yayınlandı. İşte Seda Sayan için derlenen özel görüntüleri...

O Ses Türkiye’de Seda Sayan için bir sezon nasıl geçti? İşte Seda Sayan için hazırlanan o video

O Ses Türkiye yarışması dün akşam yayınlanan final bölümü ile sona erdi. Bugüne kadar Türkiye’de birçok güzel sesin keşfedilmesini sağlayan, gizli kalmış sesleri Türk halkıyla tanıştıran O Ses Türkiye bu sezon da sürprizlerle izleyicilerin karşısına çıktı.

O Ses Türkiye’nin 33. ve final bölümü canlı yayınla 27 Ocak Pazar akşamı izleyicilerle buluştu.

O Ses Türkiye’nin final bölümünde eğlenceli ve heyecan dolu anlar yaşandı. O Ses Türkiye’de Seda Sayan’ın bir sezonu nasıl geçti? İşte Seda Sayan’ın sizler için derlenen özel görüntüleri…

İşte O Ses Türkiye’nin jüri üyesi Seda Sayan için hazırlanan özel video:

O Ses Türkiye’nin bu sezonki finalinde son ikiye kalan Umut Kaç ve Ferat Üngür arasında daha fazla SMS alan Ferat Üngür şampiyon oldu.

O Ses Türkiye 2019 şampiyonu sergilenen müthiş performansların ardından belli oldu. Bu sezon müthiş performansların sergilendiği O Ses Türkiye yarışmasında finale kalan isimler belli olmuştu. Söylenen son şarkıların ardından O Ses Türkiye’de 2019 yılının şampiyonu yapılan halk oylamasıyla birlikte belli oldu.

O SES TÜRKİYE 2019 ŞAMPİYONU

O Ses Türkiye yarışmasının 2019 yılı şampiyonu gerçekleşen final gecesiyle birlikte belli oldu. Finale kalan Gülce Kahtalı, Barış-Baran Solar kardeşler, Umut Kaç, Bartu Gürhan, Ferat Üngür ve Anıl Şimşek olmuştu.

Halk tarafından gerçekleşen SMS oylamasıyla birlikte O Ses Türkiye 2018-2019 sezonunun şampiyonu Murat Boz’un takımından Ferat Üngür oldu.

O SES TÜRKİYE’DE FİNALE KALAN İSİMLER

Beyazıt Öztürk’ün takımı

Gülce Kahtalı,

Barış ve Baran Solar,

Umut Kaç

Murat Boz’un takımı

Bartu Gülhan,

Ferat Üngür

Hadise’nin takımı

Anıl Şimşek

Seda Sayan

Hiçbir yarışmacısı finale katılamadı