SON TV

O Ses Türkiye’nin kazananı belli oldu! İşte O Ses Türkiye 2019 şampiyonu

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının büyük finalinde şampiyon, Murat Boz'un takımından çıktı. O Ses Türkiye'de birinci olan isim açıklandı. Dün akşam yapılan O Ses Türkiye final gecesinde kıyasıya bir rekabet vardı. Beyazıt Öztürk ve Murat Boz'un yarışmacısı son ikiye kaldı. Peki birinci kim oldu? İşte O Ses Türkiye'nin 2019 şampiyonu...

O Ses Türkiye’nin kazananı belli oldu! İşte O Ses Türkiye 2019 şampiyonu

Final bölümüyle TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’nin bu sezonki şampiyonu Ferat Üngör oldu.

KİMLER FİNALE KALMIŞTI?

O Ses Türkiye’de finale 6 kişi kalmıştı. Beyaz’ın takımından Gülce Kahtalı, Barış ve Boran Solar, Umut Kaç; Murat Boz’un takımından Bartu Gürhan, Ferat Üngür; Hadise’nin takımından Anıl Şimşek.

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Son ikiye kalan isimler Beyazıt Öztürk’ün takımından Umut Kaç ve Murat Boz’un takımından Ferat Üngür olmuştu. En fazla oyu alarak 2019 O Ses Türkiye şampiyonu olan isim Murat Boz’un takımından Ferat Üngür oldu. Murat Boz uzun zamanın ardından şampiyonluğu almış oldu.

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU FERAT ÜNGÖR KİMDİR?

Ferat Üngör, O Ses Türkiye’de söylediği Zülfü Kaküllerin Amber Misali türküsü ile herkesi kendine hayran bıraktı. Söylediği türküler ile ekranları başında olan herkese başka diyarlara götüren Ferat Üngör, dört jüri arasından Murat Boz’u tercih etti.

Aslen Diyarbakır’lı olan Ferhat Üngör, jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. Yarı finalde Turnalar şarkısı ile mükemmel bir performans sergileyen Ferat Üngör halkın takdirini kazandı ve Murat Boz ile birlikte finalde yarışma adayı oldu.

FİNAL BÖLÜMÜNDE NEFESLER KESİLDİ

Nefesleri kesen O Ses Türkiye’de son 2’ye kalan isimler Murat Boz’un takımından Ferat Üngür ve Beyaz’ın takımından Umut Kaç olmuştu.

ŞAMPİYON BELLİ OLDU

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının büyük finalinde ise şampiyon Murat Boz’un takımı adına yarışan Ferat Üngör oldu.

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU FERAT ÜNGÖR KİMDİR?

Ferat Üngör, O Ses Türkiye’de söylediği Zülfü Kaküllerin Amber Misali türküsü ile herkesi kendine hayran bıraktı. Söylediği türküler ile ekranları başında olan herkese başka diyarlara götüren Ferat Üngör, dört jüri arasından Murat Boz’u tercih etti. Aslen Diyarbakır’lı olan ve yarı finalde Turnalar şarkısı ile mükemmel bir performans sergileyen Ferat Üngör, halkın takdirini kazanarak O Ses Türkiye’nin şampiyonu oldu.

ETİKETLER: