SON TV

On Numara sonuçları 3 Eylül 2018 On Numara MPİ Sorgulama

On Numara sonuçları her Pazartesi günü olduğu gibi yine bu hafta da belli oluyor. On Numara oyunu severler sonuçları MPİ resmi ssitesinden öğrenebilirken, heyecanla da bekliyorlar. On Numara sonuçlarına dair tüm detaylar ve bilgiler son.tv de sizlerle buluşuyor.

On Numara sonuçları 3 Eylül 2018 On Numara MPİ Sorgulama

On Numara sonuçları her Pazartesi günü olduğu gibi yine bu hafta da belli oluyor. On Numara oyunu severler sonuçları MPİ resmi ssitesinden öğrenebilirken, heyecanla da bekliyorlar. On Numara sonuçlarına dair tüm detaylar ve bilgiler son.tv de sizlerle buluşuyor. On Numara’nın bu haftaki çekilişi için nefesler tutuldu, şans oyunu severlerin gözdelerinden biri olan On Numara sonuçlarına açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alan bağlantıdan anlık olarak ulaşabilirsiniz.

ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ON NUMARA GEÇEN HAFTA SONUÇLARI

Oyunun Özellikleri

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye’nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu’dur.