SON TV

Organize İşler 2 ne zaman başlıyor? Hangi oyuncular var?

Hem senaristliğini hem de yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği Organize İşler 2 filmi ne zaman sinemalara gelecek? Organize İşler 2'nin konusu nedir ve oyuncu kadrosu kimlerden oluşmaktadır? İşte, Organize İşler 2 filminde şaşırtan değişimiyle Kıvanç Tatlıtuğ sürprizi!

Organize İşler 2 ne zaman başlıyor? Hangi oyuncular var?

Gerek senaristliğinde gerekse yönetmenliğinde Yılmaz Erdoğan imzasını taşıyan yepyeni sinema projesi Organize İşler 2’nin beyaz perdeye taşınması için geri sayım başlandı. 4 Ocak 2019 tarihi itibariyle vizyona girerek komedi türünde seyircisini ağırlaması beklenen ve üç yıldır üzerinde çalışılan Organize İşler 2 sinema projesini nihayet tamamlayan usta oyuncu Yılmaz Erdoğan, iddialı senaryosuyla birlikte güçlü oyuncu kadrosunu oluşturabilmek açısından sektörün devleşmiş isimlerine teklif sundu. Peki, 2005 tarihinde ilk serisinin izleyici kitlesiyle buluşturularak toplamda 2 milyonn 618 bin 244 kişi tarafından izlenmesiyle başarısını konuşturan Organize İşler 2’nin konusu nedir ve oyuncu kadrosu kimlerden oluşmaktadır? Organize İşler 2 sinema projesinde şaşırtan değişimiyle seyircilerin karşısına geçen ”Sarı Saruhan” adlı karakteri canlandıracak Kıvanç Tatlıtuğ sürprizi…

ORGANİZE İŞLER 2 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK, OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Hem senaryosunu kaleme alıp hem de yönetmen koltuğuna oturacak usta oyuncu Yılmaz Erdoğan, Organize İşler 2 adlı sinema filmi projesi için; Ata Demirer, Kıvanç Tatlıtuğ, Cem Yılmaz, Demet Akbağ ve Şahan Gökbakar’la anlaşma sağladı. Öte yandan Organize İşler 2’nin, 4 Ocak 2019 tarihinde beyaz perdeye taşınacağının açıklaması gerçekleştirildi.

ORGANİZE İŞLER 2’DE ŞAŞIRTAN DEĞİŞİMİYLE KIVANÇ TATLITUĞ SÜRPRİZİ

Organize İşler 2 sinema projesinde, “Sarı Saruhan” adlı lakaba sahip olan Adanalı bıçkın bir delikanlı rolünü canlandıracak Kıvanç Tatlıtuğ sürprizi seyircileri karşıladı. Üstleneceği karakter için yepyeni imajıyla bambaşka bir hale dönüşen ve hayranlarını ise son derece şaşırtan Kıvanç Tatlıtuğ, Organize İşler 2’ye farklı bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan’ın sinema projesi Organize İşler 2 için saç modelini değiştirip bıyık bıraktı. Tüm bunların yanı sıra usta oyuncu Yılmaz Erdoğan da canlandıracağı çete lideri Asım Noyan rolü için kampa girerek, spor ve diyet yardımıyla toplamda 6 kilo verdi.

ÇETENİN GÜZEL VE AKILLI KADINI: EZGİ MOLA

Filmde Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Asım Noyan’ın hayatında önemli bir yeri olan, güzel, akıllı ve organize iş çevirmede çetenin diğer üyeleri kadar usta karakteri Lerzan Berrak’ı Ezgi Mola canlandırıyor.

ORGANİZE İŞLER 2’DEN İLK KARELER