SON TV

Oyuncu çift Bülent Emrah Parlak ile Burcu Gönder boşanıyor

Oyuncu çift Emrah Bülent Parlak ve Bur Gönder, ekonomik ve psikolojik şiddet sebebiyle boşanıyor.

Oyuncu çift Bülent Emrah Parlak ile Burcu Gönder boşanıyor

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan ve aynı programda tanışıp evlenen Bülent Emrah Parlak ile eşi Burcu Gönder boşanıyor. 5 yıl önce evlenen ve bir kız çocuğu sahibi olanParlak ve Gönder çifti, Parlak’ın öfke kontrol sorunu olduğu için sonlandırıyor.

“AGRESİF TAVIRLARI ÇEVRECE BİLİNİYOR”

Burcu Gönder’in eşi Bülent Emrah Parlak’ın kendisine ekonomik ve psikolojik şiddet uyguladığı gerekçesiyle açtığı boşanma davası açarken ayrıca korunma talebinde de de bulundu. Agresif tavırları bilinen Bülent Emrah Parlak’ın eşi Burcu Gönder’i sıkça eleştirirken haddini aşarak hakaretamiz sözler sarf ettiği öğrenildi.

Parlak ve Gönder 2015 yılında evlenmiş, 2016 yıllarında da bir kız çocuğu sahibi olmuşlardı. Ancak mutluluk uzun sürmedi. Oyuncu Gönder, eşi Parlak’ın kendisine ekonomik ve psikolojik şiddet uyguladığını ileri sürerek iki hafta önce korunma talebiyle birlikte boşanma davası açtı.

EKONOMİK ŞİDDET…

Gönder, dilekçesini İstanbul Aile Mahkemesi’ne sundu. Dilekçede, Parlak’ın evlilikleri boyunca eşi Gönder’i sıkça eleştirdiği, üstelik bu eleştirilerde eleştiri sınırını aşarak hakarete varan söylem kullandığına dikkat çekildi. Türkiye şartlarının üstünde bir maddi duruma sahip olan Parlak’ın, eşine ekonomik baskı uyguladığı da dilekçeye girdi.

Dilekçede Parlak’ın öfke probleminin çevreleri tarafından da bilindiği ve bu öfke problemi nedeniyle dava açmak isteyen Burcu Gönder’in endişe duyduğu ifade edildi. Herhangi bir geliri olmadığı belirtilen Gönder’in müşterek çocuklarıyla birlikte, Parlak tarafından evden atılmaya çalışıldığı kaydedilen dilekçede Parlak’ın agresif yapısı sebebiyle korunma talebinde bulunuldu.

2 HAFTA SONRA KORUNMA TALEBİ GERİ ÇEKİLDİ

Talebi değerlendiren mahkeme, Gönder’i haklı bularak Parlak’ın 1 ay süreyle Gönder’e yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve Gönder’in şahsi eşyalarına ve ev eşyalarına zarar vermemesi yönünde karar verdi. Ancak Gönder, 2 hafta sonra yeniden mahkemeye başvurarak verilen tedbir kararının kaldırılmasını talep etti. Parlak ile uzlaşarak anlaşmalı boşanma yoluna gittiğini dilekçesinde anlatan Gönder, eşinin tedbir verilmesini gerektirecek herhangi bir davranışta bulunmadığını söyledi.