SON TV

Ozan Güven, Deniz Bulutsuz ‘bana şiddet uyguladı’ dedi

Ozan Güven ve eski sevgilisi Deniz Bulutsuz arasındaki gerilimin detayları ortaya çıktı. Güven de Bulutsuz'dan şikayetçi. Her ikisinin de birbirine karşı uzaklaştırma kararı bulunuyor. Her ikisi de şiddet gördüğünü iddia ediyor.

Ozan Güven, Deniz Bulutsuz ‘bana şiddet uyguladı’ dedi

Sosyal medya uzmanı olarak tanınan Deniz Bulutsuz, oyuncu Ozan Güven’in kendisini darp ettiğini iddia etmişti. Güven’den iddialara yanıt geldi.

Güven ve Bulutsuz, 13 Haziran’da Güven’in Levent’teki evinde tartıştı. Şiddete varan tartışmanın ardından Bulutsuz, Güven’i kendisini darp ettiği iddiasıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

İKİSİNİN DE BİRBİRİNE 2 AY YAKLAŞMASI YASAK

Avukatı aracılığıyla korunma talebinde bulunan Bulutsuz, dilekçesinde Güven’in taşkınlıklarına tepki veren Bulutsuz’un bayılana kadar şiddet gördüğü, bayılmanın ardından da şiddetin sürdüğü iddia edildi.

Mahkeme, Ozan Güven’in 2 ay süreyle mağdur Bulutsuz’a karşı şiddet tehdidi, hakaret ve aşağılama içeren söz ve davranışlarda bulunmaması, ayrıca iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesi ve bulunduğu konuta yaklaşmaması yönünde karar verdi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na da başvuran Bulutsuz, bu kez Güven hakkında ‘darp’ ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlamasıyla şikayetçi oldu ve şiddet gördüğüne ilişkin fotoğrafları delil olarak sundu.

“KARİYERİMİ BİTİRMEKLE TEHDİT ETTİ”

Ozan Güven de Deniz Bulutsuz’dan şikayetçi olarak uzaklaştırma kararı aldırdı. Güven’in İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ve İstanbul Aile Mahkemesine sunduğu dilekçede Güven, kendisinin ayrılık isteğinin ardından Bulutsuz’un kendisini rezil etmekle tehdit ettiğini iddiasında bulundu.

Güven, asıl şiddet görenin kendisi olduğunu ifade ettiği dilekçesinde Bulutsuz’un gerçek dışı açıklamalarla Güven’in kariyerini bitirme tehdidinde bulunduğu belirtildi.

Güven de şiddet gördüğüne ilişkin fotoğrafları sunduğu mahkeme, Bulutsuz’un hakkında da 2 ay uzaklaştırma kararı verdi.