SON TV

Pınar Gültekin’in annesi: Kameralarda yalnız değildi

Muğla'da vahşice katledilen Pınar Gültekin'in annesi, katil Cemal Metin Avcı'yı kamera görüntülerinde yalnız görmediğini söyledi.

Pınar Gültekin’in annesi: Kameralarda yalnız değildi

Muğla’da eski sevgilisi olduğunu iddia eden Cemal Metin Avcı tarafından canice katledilen Pınar Gültekin’in annesi Şefika Gültekin, kemara kayıtlarına baktığını açıkladı.

“KAYITLARDA YALNIZ DEĞİLDİ”

Acılı anne, katil Cemal Metin Avcı’nın yanlız olmadığını ifade ederek, “Ben oraya gittim, kameralara baktım. Tek kişi değil ama tek kişi yakalanmış” şeklinde konuştu.

İfadesinde Pınar Gültekin’i öldürdükten sonra cesedini varile koyarak yaktığını anlatan Cemal Metin Avcı’nın özellikle içinde cansız bir beden ve beton olan varili tek başına nasıl taşıdığı araştırılıyor. Henüz yardım aldığına ilişkin bir emareye rastlanmayan katil Avcı’nın komşusu Melek Set de (75) tanık sıfatıyla ifade verdi.

FARKINDA OLMADAN ŞAHİT OLDU

Katil ifadesinde; “Melek abla” şeklinde bahsettiği Melek Set’in, katil Avcı’nın Pınar Gültekin’i varilde yaktığı sırada, yanık kokusunu duyarak bahçeye çıktığını ve Avcı’ya gece vakti yakmaması hususunda uyarıda bulunduğunu anlatmıştı.

Bu ifadeyi doğrulayan Set, farkında olmadan olayda katilin kendisine, boş bira kasalarını yaktığını söylerken herhangi bir panik hali olmadığını, soğukkanlı olduğunu belirtti.