SON TV

Pınar Gültekin’in katili, anlaşmalı boşanmayla mal mı kaçırıyor? Eski eşe 5 milyon lira tazminat!

Muğla’nın Ula ilçesinde üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’ini vahşice öldüren Cemal Metin Avcı, eşi E. Avcı'nın anlaşmalı olarak açtığı boşanma davasında 5 milyon Türk lirası maddi ve manevi tazminat ödemeyi kabul etti.

Pınar Gültekin’in katili, anlaşmalı boşanmayla mal mı kaçırıyor? Eski eşe 5 milyon lira tazminat!

Geçtiğimiz temmuz ayında üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’ini vahşice katleden Cemal Metin Avcı’ya eşi E. Avcı boşanma davası açtı.

Anlaşmalı olarak açılan boşanma davası için Afyonkarahisar T Tipi Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu bulunan Cemal Metin Avcı, cezaevi jandarmasının geniş güvenlik önlemleri altında Afyonkarahisar 1. Aile Mahkemesine getirildi.

Avcı’nın burada alınan ifadesi Muğla Aile Mahkemesine gönderildi. 7 Ağustos 2020 tarihinde anlaşmalı boşanma protokolüne imzaladığını teyit etti.

ÇOCUĞA 2 BİN 500 NAFAKA, EŞE 5 MİLYON LİRA TAZMİNAT!

Cemal Metin Avcı, boşanma davasına ilişkin protokol şartlarına yönelik hakimin sorularını yanıtladı, boşanma protokolünde yer alan eşi ile ortak çocukları C.A.Avcı’nın velayetinin annesine verilmesini ve karar kesinleştikten sonra çocuğu için aylık 2 bin 500 lira nafaka ödemeyi kabul etti.

Eşi E. Avcı’ya maddi manevi tazminat bedeli olarak 5 milyon lira ödemeyi de kabul eden Avcı, ödemeyi yapamaması durumunda şirketinin bedel talep etmeksizin eşine devrini, aynı zamanda Muğla’da bulunan bir taşınmazla iki ayrı aracı da devretmeyi kabul etti.

Cinayete ilişkin iddianame henüz tamamlanmamış olsa da; katil Avcı’nın Gültekin’in ailesine de tazminat ödemesi bekleniyor. Hukukçular; Avcı’nın çocuğuna 2 bin 500 lira nafaka, eşine ise 5 milyon lira tazminat ödemeyi kabul etmesine, Gültekin’in ailesine tazminat ödememek için mal kaçırma amaçlı kurgu şüphesiyle yaklaşıyor.

Pınar Gültekin vahşetinin tüm detayları! Benzin döküp cansız bedenini yakmış!