SON TV

PKK’dan sonra FETÖ de İmamoğlu’nu tehdit etti

HDP’li Sezai Temelli, PKK’lı Duran Kalkan ve Bese Hozat’ın ardından CHP’li Ekrem İmamoğlu’na bir tehdit de FETÖ’cü Emre Uslu’dan geldi. “Bizim sayemizde bu oyu aldın” diyen Emre Uslu, CHP’li Ekrem İmamoğlu’na 3 şart koştu ve ekledi: “Şartlarımızı yerine getirmezsen seçimi boykot ederiz. Binali Yıldırım 100 bin farkla İBB başkanı seçilir”

PKK’dan sonra FETÖ de İmamoğlu’nu tehdit etti

PKK’dan sonra FETÖ’den de itiraf gibi bir açıklama geldi. PKK’lı Duran Kalkan ve Bese Hozat geçtiğimiz haftalarda PKK adına CHP’li Ekrem İmamoğlu’na “Verilen desteği unutma” tehdidinde bulunmuştu. Bu kez FETÖ’nün sosyal medyadaki tetikçilerinden Emre Uslu sahneye çıktı.

Sabah’ın haberine göre; FETÖ’nün adayının CHP’li Ekrem İmamoğlu olduğunu itiraf eden Emre Uslu, FETÖ’ye ait bir sitede şok edici bir yazı kaleme aldı.

Ekrem İmamoğlu’nun FETÖ’nün Ekrem İmamoğlu’na tam destek verdiğini itiraf eden Emre Uslu Ekrem İmamoğlu’na 3 şart koştu:

“O halde Cemaat kartlarını açık oynamalı. Üç şart koşmalı:

1) “FETÖ” söyleminden vazgeçen bu söylemi hiçbir resmi ve gayriresmi beyanında kullanmayan partiyi görmek istediğini,

2) İstanbul’da seçmen olan 15 bin KHK’lının hakkını amasız ve fakatsız siyaset kürsüsünden savunacak partiyi görmek istediğini,

3) Hapishanelerde tutuklu 17 bin kadın ve 800 çocuğun hakkı ile hasta tutukluların haklarını savunacak ciddi bir adalet reformu sözü veren partiyi görmek istediklerini açık şekilde deklare etmeliler. “

FETÖ CHP’den desteğini keser ve seçimleri boykot ederse Binali Yıldırım’ın 100 bin oy farkla İBB seçimlerini kazanacağını iddia eden FETÖ’cü hain Emre Uslu “siyaset pazarlık işidir” demekten de çekinmiyor: