SON TV

Recep İvedik 6’nın vizyon tarihi açıklandı!

Seyirciyle buluşan serisiyle Türk sinemasına damga vuran ve rekorlar kıran Recep İvedik'in altıncı filminin vizyon tarihi belli oldu. Filmin başrolü Şahan Gökbakar, tüm zamanların en çok izlenen filmi olan Revep İvedik'in devam filmi olan Recep İvedik 6'nın 8 Kasım 2019'da vizyona gireceğini duyurdu.

Recep İvedik 6’nın vizyon tarihi açıklandı!

Recep İvedik 6 vizyon tarihi Şahan Gökbakar tarafından açıklandı. Şubat ayında vizyona girmesi gereken ve merakla beklenen film, ülkemizde yaşanan yayıncılarla yaşanan sorunlar nedeniyle ertelenmişti. Meraklı bekleyiş ise nihayet son buldu.

Recep İvedik 6 vizyon tarihi açıklandı!

Şahan Gökbakar’ın 2005 yılında hazırladığı ve sunduğu “Dikkat Şahan Çıkabilir” isimli programında yer alan Recep İvedik, 2008 yılında beyaz perdeye taşınmıştı. O günden bugüne Türk sinema tarihinin hem en çok eleştirilen hem de en çok izlenen karakterlerinden olmayı başardı.

Serinin merakla beklenen devam filmi içinse merakla beklenen açıklama nihayet geldi. Şubat ayında vizyona girmesi beklenen film, ülkemizdeki yayıncılar ve yapımcılar arasında gerginlik sonrasında ertelenmişti.

Mars Group ile anlaşamayan Çamaşırhane Film, CJ Entertainment Turkey dağıtımcılığında 8 Kasım 2019 tarihinde Recep İvedik 6 filmini beyaz perdeye taşıyacaklar.

Fenomen karakter Recep İvedik yeni filminde Afrika macerasını bizlere aktarıyor olacak. Bursa Karacabey’deki Longoz Ormanları’nda gerçekleştirilen çekimlerde set alanı için yaklaşık 100 bin TL harcandığı iddia ediliyor.

Seyirciyle buluşan serisiyle Türk sinemasına damga vuran ve rekorlar kıran Recep İvedik’in altıncı filminin vizyon tarihi belli oldu. Filmin başrolü Şahan Gökbakar, tüm zamanların en çok izlenen filmi olan Revep İvedik’in devam filminin 8 Kasım 2019’da vizyona gireceğini duyurdu.

İşte serinin diğer filmlerinin sinema karnesi…

Recep İvedik 2
4.301.693

Recep İvedik 3
3.326.084 seyirci

Recep İvedik 4
7.369.098

Recep İvedik 5
7.437.050

ETİKETLER: