SON TV

Reynmen’den Alişan’ın eşi Buse Varol’a büyük gönderme!

Reynmen yani Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine eleştiride bulunan Buse Varol'a ağır bir gönderme yaptı.

Reynmen’den Alişan’ın eşi Buse Varol’a büyük gönderme!

Reynmen adıyla sosyal medya üzerinden fenomen olan Yusuf Aktaş, yine sosyal medya hesabı Instagram üzerinden soru cevap hikayeleri yaptı. Bu sırada kendisine gelen “Ünlülerin sana yaptığı en saçma yorum” sorusuna cevap verirken Buse Varol’un geçtiğimiz günlerde kendisini eleştirdiği açıklamaya gönderme yaptı.

Reynmen gelen soruya karşılık Buse Varol için ‘Ünlü mü bilmiyorum ama…’ dedikten sonra kendisine yaptığı ‘Şimdi konser yapsa 22 milyon mu gelecek’ cevabını çok saçma bulduğunu belirtti.

MİLYONLAR İZLEDİ

Bilindiği gibi Reynmen geçtiğimiz aylarda çıkardığı Derdim Olsun isimli şarkıyla Youtube ve müzik listelerini altüst etmiş, milyonlarca kişi tarafından dinlenmişti. Yine Reynmen geçtiğimiz günlerde Ela adında bir şarkı daha patlamış, klibiyle milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Çok sayıda ünlü tarafından eleştirilerin odağına alınan Reynmen, başarısıyla milyonları adından söz ettirmişti.

BUSE VAROL AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Reynmen başarısıyla çok sayıda kişi tarafından eleştirilirken ünlülerden bazıları Reynmen’i küçümseyen açıklamalarda bulunmuştu. Reynmen bu açıklamaları ciddiye alamamış sosyal medya hesabı üzerinden onları tiye alan çok sayıda video ve hikaye paylaşmıştı.

Bilindiği gibi Alişan ile evliliği ardından adını duyuran oyuncu Buse Varol, magazincilere yaptığı bir açıklamasında “Mesela Reynmen konser yaptığında 22 milyon kişi mi gelecek? Bunun için 22 milyon kişilik alan olması, ona göre de bir kitlesi olması lazım” demişti.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: