SON TV

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Şehit oldu!

Rize İl Emniyet binasında bir polis memuru tarafından vurulan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, kaldırıldığı hastanede şehit oldu.

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Şehit oldu!

Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, İl Emniyet Müdürlüğü Binasında bir polis memuru tarafından silahla vuruldu. Başından vurulan Emniyet Müdürü Verdi, ameliyata alınmasının ardından kurtarılamayarak Şehit oldu.

Yaşanan çatışmada birkaç polis memuru yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Çatışma sonrası Emniyet Müdürü Verdi, Rize Devlet Hastanesine kaldırılıp ameliyata alındı.

Alınan bilgiye göre tayin bekleyen bir trafik polis memuru tarafından vurulan Altuğ Verdi ile birlikte birkaç polis memuru da yaralandı. Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Polis koruması, personel şube müdürü ve saldırıyı yapan polis memuru ile birlikte toplamda 4 yaralı var.

EMNİYET MÜDÜRÜ ALTUĞ VERDİ ŞEHİT OLDU

Ameliyata alınan Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Emniyet Müdürü Şehit oldu.

Silahla saldırının, bir trafik polisinin tayin nedeniyle görüşme yaptığı sırada tartışma üzerine başladığı iddia edildi.

Derepazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru İsmail Hakkı Sarıcaoğlu, İl Emniyet günü görüş gününde tayin talebi ile makama çıktığı esnada bilinmeyen bir nedenle Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi boynundan, Personel Şube Müdürü Ercan Polat’ı sol göğüs ve sırtından, polis memuru Yiğit Can Köksal’ı bacağından yaraladı.

SALDIRGAN POLİS MEMURU GÖZALTINA ALINDI

Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi silahla boynundan vuran polis memuru, silahıyla birlikte gözaltına alındı.

0/5 (0 Reviews)