SON TV

Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı kura sonuçları sorgulama

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı Hizmet Birimlerinde istihdam edilmek üzere sürekli personel alımı kurası hakkında duyuru yapıldı. Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçlarının açıklanmasından sonra kura çekilişi yapılacak. 25-26 Ekim tarihlerinde devam edecek olan Sağlık Bakanlığı Personel alımı kura sonuçları sorgulama sayfası haberimizde.

Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı kura sonuçları sorgulama

Sağlık Bakanlığı personel alımı kura sonuçları saat kaçta açıklanacak? Bakanlık tarafından yapılan duyuruya göre, kura sonuçları bugün ve yarın gerçekleştirilecek olan çekilişten sonra belli olacak. Peki, İŞKUR Sağlık Bakanlığı personel alımı kura sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte personel alımına ilişkin detaylar….

Sağlık Bakanlığı’na personel alımı kura çekimi saat 09:00 – 18:00 arasında Ankara’da yapılacak. Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında en az ilköğretim düzeyinde 3.591 sürekli işçi, 431 engelli işçi ve 1.276 eski hükümlü işçi olmak üzere toplam 5.298 sürekli işçi alınacak.

Sağlık Bakanlığı’nın İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanda 5 bin 298 sürekli işçi alımı yapılacağı duyurulmuş, alınan başvuruların ardından sonuçlar açıklanmıştı. Sağlık Bakanlığı tarafından personel alımı için kura çekilişi yapılacak. En az ilköğretim düzeyinde 3 bin 591 sürekli işçi, 431 engelli işçi ve bin 276 eski hükümlü işçi olmak üzere toplam 5 bin 298 sürekli işçi alımı için yapılacak kura çekilişinin sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte 2018 İŞKUR Sağlık Bakanlığı personel alımı ile ilgili merak edilenler..

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KURA SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Sağlık Bakanlığı’na personel alımı kura çekimi saat 09:00 – 18:00 arasında Ankara’da yapılacak. Kura sonuçları, aynı gün saat 20.00’ den sonra Sağlık Bakanlığı’nın https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden öğrenebileceklerdir.

KURA ÇEKİLİŞİ

Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında toplam 5 bin 298 sürekli işçi alımı için kura işlemi 25-26 Ekim 2018 tarihlerinde noter huzurunda gerçekleştirilecek.

KURA SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLECEK?

Sağlık Bakanlığı kura sonuçları, kuranın yapıldığı aynı gün saat 20.00’de açıklanacak. Adaylar sonuçlarını https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden öğrenebilecekler.

25 EKİM 2018 KURA ÇEKİMİ

1.Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, İnşaat Boyacısı/Boyacı, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Marangoz (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kurası 25 Ekim 2018 Perşembe günü,

2.Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Merkez Teşkilat, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova, Yozgat illeri Temizlik Görevlisi (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kurası 25 Ekim 2018 Perşembe günü,

26 EKİM 2018 KURA ÇEKİMİ

Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Şanlıurfa, Van, Zonguldak İlleri Temizlik Görevlisi (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kurası 26 Ekim 2018 Cuma günü gerçekleştirilecektir.

KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ (Saat 20.00’dan itibaren)

ETİKETLER: