SON TV

Sağlık hizmetlerinde Fikir Festivali başlıyor

Sağlık Yönetimi Birliği Derneği’nin, eğitim ve akademi platformu olan EHMRG tarafından düzenlenen ve Eğitim, Seminer, Atölye ve Yarışma kategorileriyle devam edecek olan fikir festivali başlıyor.

Sağlık hizmetlerinde Fikir Festivali başlıyor

Sağlık Yönetimi Birliği Derneği (SAYBİR)’nin, eğitim ve akademi platformu olan Equilibrium in Healthcare Management Researchers Group (EHMRG) tarafından düzenlenen ve Eğitim, Seminer, Atölye ve Yarışma kategorileriyle devam edecek olan fikir festivali başlıyor. 

Healthcare Ideathon etkinliğinde, sağlık yönetimi ve ilgili multidisipliner alanlarda yenilikçi fikirler geliştirerek, sağlık hizmetleri sunumu, finansmanı ve planlamasında uygulanabilir, çözüm odaklı çalışmalar yapmak amaçlanıyor.

Sağlık yönetimi Python ile buluşuyor..

Eğitim kategorisinde temel Python yazılım eğitimi veriliyor ve aynı zamanda katılımcıların iş fikirlerini destekleyecek örnek vaka uygulamaları da sunuluyor. Sağlıkta veri görselleştirmeden, veri analizlerine kadar sağlık girişimciliğine katkı sağlayan alt konu başlıkları eğitimiçeriğinde yer alıyor.

Alanında uzman kişiler tarafından seminerler veriliyor..

Sağlıkta yapay zekâdan, blokzincir teknolojisine kadar, sağlıkta teknoloji yönetiminde önemli konular alanında uzman profesyoneller tarafından Healthcare Ideathon etkinliğinde ele alınıyor.

Etkinlikte sunulacak projeler ödüllendiriliyor..

Katılımcılar, ilgili tüm oturumlarda elde ettikleri kazanım ve bilgilerle ortaya çıkaracakları iş fikirlerini belirli bir formatdahilinde yarışma kuruluna sunuyor, bunun dışında mevcutta uygulanabilir iş fikrini geliştirmek isteyen bireysel ve grup katılımları da Healthcare Ideathon etkinliğine katılarak fikirlerini sunuyor. Etkinlikte birinci proje 3.000 TL; ikinciproje 2.000 TL; üçüncü proje ise 1.000 TL olarak ödüllendiriliyor.

Healthcare Ideathon Yarışma Takvimi

Başvuru kabul tarihi: 30.01.2021

Son başvuru tarihi: 19.02.2021

Değerlendirme tarihi: 20-21.02.2021

Açıklanma tarihi: 24.02.2021

Healthcare Ideathon Başvuru Adresi

https://ideathon.saybir.org.tr