SON TV

Şahan Gökbakar’ın Tarkan taklidi gülmekten kırdı geçirdi

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Tarkan'ın geçtiğimiz günlerde Instagram sayfasında paylaştığı videoyu ti'ye aldı. İşte Şahan'ın o videosu.. Şahan Gökbakar'ın banyoda çektiği video sosyal medyayı yıktı geçti! .

Şahan Gökbakar’ın Tarkan taklidi gülmekten kırdı geçirdi

Şahan Gökbakar, Tarkan’ın dün sosyal medya hesabından paylaştığı gizemli videoyu taklit etti. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın banyoda çektiği Tarkan videosu sosyal medyayı yıktı geçti. Binlerce beğeni ve yorum alan video izleyenleri gülme krizine soktu.

Şahan yine yaptı yapacağını! Tarkan’ın geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından sabah saatlerinde paylaştığı videoya Şahan Gökbakar’dan karşılık geldi. Sabahın erken saatinde çekilen videoda Tarkan çok heyecanlı olduğunu ve bir çekime gittiğini söylemişti. Bunun bir klip çekimi olmadığını da belirtmişti. Şahan, evinin banyosunda Tarkan’ın paylaştığı videoaki gizemli konuşmasını taklit ederek tiye aldı. Gökbakar’ın Instagram hesabından paylaştığı bu video kısa süre içerisinde binlerce yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. İşte Şahan Gökbakar’ın Tarkan’ı taklit ettiği ve sosyal medyayı yıkıp geçtiği o video…

0/5 (0 Reviews)