SON TV

Sanem ile Can’a kötü sürpriz! Erkenci Kuş 15. bölümde neler oldu? Erkenci Kuş 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş 15. Son bölümü yayınlandı. Erkenci Kuş 15. bölümde Aylin'in hain planı Sanem'i yeni bir yalanın içine çekiyor! Erkenci Kuş dizisi son bölümde; Sanem, Aylin’in oyununa gelir ve Can’a bir yalan daha söylemek zorunda kalır. Peki Erkenci Kuş 16. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Erkenci Kuş 15. bölümde yaşananlar...

Sanem ile Can’a kötü sürpriz! Erkenci Kuş 15. bölümde neler oldu? Erkenci Kuş 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş 15. Son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Son bölümde; Sanem ile Can aşkı dolu dizgin devam eder. Mevkıbe Hanı mile Nihat aşktan haberdar olacaktır ama ne Sanem ne de Can doğru düzgün anlatmayı başaramaz. Aylin yüzük oyunu ile Emre’yi nişana ikna eder ve Sanem’e bir yalan daha söyletir. Mevkıbe ile Nihat’ın evlilik yıldönümleri gelmiştir. Nihat’ın unutmuş gibi yapması renkli görüntülere sebep olur. Erkenci Kuş son bölümde neler oldu? Erkenci Kuş 16. Yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 15. BÖLÜM ÖZETİ

Sanem’in yüzük yalanı ortaya çıkar. Can, Sanem’in yüzünün Aylin’de ne işi olduğunu sorar. Sanem’in verecek cevabı yoktur. Aylin yüzüğün tasarım olduğunu ve Emre ile nişanlandıklarını söyler. “Yüzüğü Osman’dan satın aldık” der. Sanem öylece kalakalır ve arkasına bakmadan gider. Can, Emre’nin nişan konusuna haberi olmadığı için alınganlık eder.

AYLİN YÜZÜK OYUNUNU OYNAR

Aylin Sanem’in peşinden gider. Onu kurtarmak için yalan söylediğini anlatır ve sanki hiç o olaylardan haberi yokmuş gibi davranır. Sanem bu yalanı Emre’ye ajanlık etmek için söylemek zorunda kalmıştır. Ama Aylin’e anlatmaz. Sanem daha çok yalana battığı için mutsuzdur. Can’a asla yalan söylemeyeceği konusunda söz verdiği için perişandır. Aylin, Sanem’e yakınmış gibi davranır.

EMRE İLE AYLİN NİŞANLANIYOR

Aylin ile Emre de nişan yüzüğü yüzünden gerilir. Emre hazır olmadığını söyler. Aylin de meraklısı olmadığını söyler ama çok mutludur. Emre güzel bir nişan yaparız diyerek gönlünü alır.

ZEBERCET ASKERDEN DÖNÜYOR

Mahallede davul zurna sesi duyulur. Zebercet askeri görevimi yaptım da geldim diyerek mahalleye giriş yapar. Daha askere gideli 3 gün olduğu için herkes çok şaşkındır. Meğer Zebercet’in 3 böbreği varmış, bu nedenle de çürüğe çıkarılmış.

NİHAT İLE MEVKIBE’NİN EVLİLİK YILDÖNÜMÜ

Nihat ile Mevkıbe’nin evlilik yıldönümleri gelir. Yıldönümü için her ikisi de sürpriz hazırlığına başlar. Mevkıbe Nihat’ın unuttuğunu bile zanneder. Nihat hiç renk vermez ve bu durumla eğlenir. Ancak Nihat karısı için şiir yazma hazırlıkları yapar. Sonunda Mevkıbe, Nihat’ın onu kandırdığını ve evlilik yıl dönümlerini unutmadığını öğrenerek rahatlar.

CAN AŞKINI AİLEYE AÇIYOR

Can, Mevkıbe ve Nihat’a ilişkilerinden bahsetmek ister. Sanem telaşlanır. Zamanı gelmediğini söyler ama Can’a dinletemez. Can, Sanem’lerin evine gelir. Can, Sanem’in onu öptüğünü söyler. Nihat bu söze büyük tepki gösterir. Can konuyu toparlamaya çalışır ama daha da batırır. Sözü Sanem alır ama o da bu işte çok başarılı değildir. Metin yazarı olduğunu ve bu haberi alınca o coşku ile Can’ı öptüğünü söyler. İlişkilerini tam olarak anlatmayı bir türlü beceremezler. Can ile Sanem gidince Mevkıbe, kızının beceriksizliğinden şikayetçi olur.

AYLİN İLE DERİN KAPIŞACAK BİR KONU DAHA BULDU

Aylin ile Deren ajansın ortasında yine birbirine girer. Yeni araba modeli için reklam filmi çekilecektir. Ana fikir romantizm mi olsun aksiyon mu olsun tartışması vardır. Aylin aksiyon der, Deren romantizm. Ajansta yapılan oylamada 8’e 8 sonuç çıkar. Can romantizm ve aksiyonun da reklamda yer alacağını söyler. Çalışmalar da luna parkta yapılacaktır.

ZEBERCET’İN SANEM PLANLARI

Zebercet, Sanem’i istemeyi kafasına koyar ve annesini de ikna eder. Ayhan Muzo’yu ikna etmeye çalışır, ama onun anlamaya niyeti yoktur. Önce bir imaj çalışması yapar. Ayhan da yanındadır.

LUNA PARK ROMANTİZMİ

Sanem lunaparkta dönme dolaba biner. Can makinisti ayarlar ve Sanem ile dönme dolapta en tepedeyken 5 dakika baş başa kalma fırsatı bulur.

SANEM’İ BEKLEYEN KÖTÜ SÜRPRİZ

Ancak o gecenin sonunda Sanem’i de Can’ı da kötü bir sürpriz bekliyor… Sanem’in başına hiç tahmin etmediği bir şey gelmek üzere…”

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Yaz dizisi olarak başlayıp geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Erkenci Kuş, Star TV ekranlarında Cumartesi günleri saat 20:00’de yayınlanıyor.

ERKENCİ KUŞ FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Erkenci Kuş 16. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ETİKETLER: