SON TV

Şarkıcı Nez, bedenini kadavra olarak kullanılması için bağışladı

Şarkıcı Nez, bedenini ölümünden sonra kadavra olarak kullanılması için bağışladı.

Şarkıcı Nez, bedenini kadavra olarak kullanılması için bağışladı

Sakın Ha’ şarkısıyla 15 yıl önce hayatımıza giren şarkıcı Nez, şaşırtan bir vasiyette bulundu. 39 yaşındaki şarkıcı Nez, bedenini ölümünden sonra kadavra olarak kullanılması için bağışladı.

2. Sayfa’ya konuk olan şarkıcı Nez de bedenini ölümünden sonra eğitim ve araştırmalarda kullanılmak üzere kadavra olarak bağışladığını açıkladı.

2000’Lİ YILLARA DAMGA VURMUŞTU

Cesur klipleriyle ve kıvrak dansıyla 2000’li yılların başına damga vuran Nez, son olarak ‘Senin Annen Olamam Ben’ şarkısıyla müzik dünyasına geri dönüş yapmıştı. (Posta)

View this post on Instagram

#tbt #2016 #ağlamakgüzeldir 🖤

A post shared by Nez Kalkan (@nezonline) on

View this post on Instagram

❤️ #love #respect #loveyourself #loveyoulife 💋💋🙏🏻 Ben ağzımda altın kaşık ile büyümedim. Emeğim ile çalıştım okudum bulunduğum noktaya geldim. Ne adam öldürdüm ne insanları ne devletimi aldattım nede haram para yedim! Ailem sayesinde doğruyu yanlışı yıllarca öğrendim. Şarkılarım hayatım oldu ve gündemde yeteneklerim ile kaldım! Biz ne günler gördük ama asla yenilmedik. Para hırsına asla kapılmadım ama para hırsı ile yaşayanlar hep hayatımda kendilerini belli ettiler. Özel okullarda okumadım marka arabam veya eşyalarım olmadı ne zaman kazandım kendim aldım kendi hakkım ile başım dik alnım ak yaşadım ve yaşıyorum. Allah’ın taktiri ne ise o olur bizler sadece yaşamaya doğru olmaya elimizden geldiğince devam ederiz🙏🏻🙏🏻❤️💋

A post shared by Nez Kalkan (@nezonline) on

ETİKETLER: