SON TV

Şehit hakime vefa

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Ordu ilini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu. Şehit hakimin ailesini de ziyaret ederek hatırlarını sordu.

Şehit hakime vefa

Ordu’da Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ve Vali Tuncay Sonel’i ziyaret eden Bakan Tunç, “Şehrimizdeki çalışmaları değerlendirdik. Güzel Ordu’muza değer katmak için her zaman elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz”dedi.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Ordu Barosu’nu ziyaret ederek, Baro Başkanı Sibel Torun, yönetim kurulu üyeleri ve avukatlarla da görüştü. Görüşmeye Adalet Bakan Yardımcısı Akın Gürlek de katıldı.

Tunç, Şenocak Fındık Fabrikası üretim tesisleri ile Altaş Yağ Fabrikasını ziyaret ettik, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yılmaz Tunç, 2017 yılında Tunceli’de polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan Hakim Onur Alan’ın kıymetli ailesini de ziyaret etti. Tunç ziyaret ile ilgişi, “Kendilerine taziyelerimizi ilettik.

Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı cennet makamı âli olsun”diye konuştu.

Tunç, AK Parti Ordu İl Teşkilatını da ziyaret etti. “Türkiye Yüzyılı sizin omuzlarınızda yükselecek”dedi.

Ordulu esnafın misafiri de olan Bakan, “Bugün. Hem samimiyetle muhabbet ettik hem de şehrimize dair taleplerini not ettik. Belediyemizle el birliği içinde Ordu’muza değer katacak çalışmalara devam edeceğiz”diye konuştu.