SON TV

Selin Ciğerci’den cinsiyet değiştirme itirafı: Günah olduğunu biliyordum

Cinsiyet değiştirerek kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, takipçisinin "Cinsiyet değiştirmek de günah" sorusuna cevap verdi. Ciğerci, "Günah olduğunu biliyordum" dedi.

Selin Ciğerci’den cinsiyet değiştirme itirafı: Günah olduğunu biliyordum

Sosyal medya fenomeni ve Dj Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirmesi olayı ile ilgili bir takipçisinin sorusuna yanıt verdi.

CAMİ POLEMİĞİNE KATILDI

Sosyal medyada geniş hayran kitlesine sahip olan ve Instagram hesabında 2 milyona yakın takipçisi bulunan Selin Ciğerci, İstanbul Havalimanı’na yapılan cami polemiğine katıldı. Yayınladığı videoda “Neden bu kadar zorunuza gitti?” diyerek cami yapımını eleştirenlere yanıt veren Selin Ciğerci, kişisel hayatı ile sorulan bir soruya da yanıt verdi.

“GÜNAH OLDUĞUNU BİLİYORDUM AMA ARADA KALMAK İSTEMEDİM”

Bir takipçisinin sorduğu “Selin abla neden cinsiyet değiştirdin? O da günah” sorusu üzerine çok geçmeden yanıt veren Ciğerci, “Günah olduğunu biliyordum ama arada kalmak istemedim.” diyerek şu açıklamada bulundu:Kimliğimi aldım farklı şeyler yapmadım çok daha mutluyum. Evimde, işimde, ailemle dostlarımla edepli düzgün bir hayat yaşıyorum. Herkesin günahı sevabı kendine” dedi.

ETİKETLER: