SON TV

Sen Anlat Karadeniz 25 bölüm full yayınlandı | Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümü

Sen Anlat Karadeniz 25. yeni bölümü ile ekranlara geldi. ATV'nin reyting rekorları kıran dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz son bölümüne haberimizden kolayca ulaşabilir ve full olarak izleyebilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 25 bölüm full yayınlandı | Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümü
  • Medya
  • 11 Ekim 2018 15:13

Sen Anlat Karadeniz 25. yeni bölümü ile ekranlara geldi. ATV‘nin reyting rekorları kıran dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz son bölümüne haberimizden kolayca ulaşabilir ve full olarak izleyebilirsiniz. Televizyon ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz 25. son bölümü ile atv’de seyirci ile buluştu. Nefes kesen sahneleri ile Sen Anlat Karadeniz yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Dizinin sona ermesi ile SAK 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu en çok araştırılan konulardan oldu. Efsane dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler haberimizden izleyebilirler. İşte Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm tamamı tek parça ve 26. yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar…

SEN ANLAT KARADENİZ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEN ANLAT KARADENİZ 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Televizyon ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 25. bölümün sona ermesi ile 26. yeni bölümde heyecan dolu hikayenin devamı televizyon izleyicileri için merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

SAK’DA TAHİR VİCDANIYLA BAŞ BAŞA!

Tahir, Mustafa’nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat’la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat’la olduğunun farkında değildir.

Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat’ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat’ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?

ETİKETLER: