SON TV

Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm fragmanı yayınlandı! Yiğit kayboluyor

Sen Anlat Karadeniz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde Nefes hastaneden kaçmaya çalışırken, oğlu Yiğit ise kaybolacak. . İşte, Sen Anlat Karadeniz 27.yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları..

Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm fragmanı yayınlandı! Yiğit kayboluyor

ATV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz 26.bölümü seyirci ile buluştu. Suların bir türlü durulmadığı Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünde; Vedat’ın kör kurşunu ile ağır yaralanan Nefes, hayat mücadelesi verir.

NEFES İÇİN ACİL KAN GEREKİYOR

Bütün aile hastaneye toplanmıştır. Herkes ameliyatın bitmesini ve güzel bir haber almayı bekler. Bu arada Nazar Vedat’ın evinden gizlice kaçarak hastaneye gelir. Bu arada ameliyat devam eder ve acil kana ihtiyaç vardır. Nazar ve Murat kan bulmaya giderler. Nazar’ın ablası Mercan’ın kan grubu Nefes’le birbirine uymaktadır.

NEFES’İN KALBİ DURUYOR

Tahir onunla ve çocuklarıyla dolu gelecek hayalleri kurarken, Nefes’in kalbi durur.

Nefes derin uykuda yaşadığı yaşamadığı bütün sınavları ile baş başayken, Yiğit de annesinin özlemi ile kendini evden dışarı atar. Annesinin ‘orman evimiz’ sözünü hatırlayan Yiğit ormanda kaybolmuştur.

Herkes Yiğit’i ararken, oğlunun kaybolduğunu duyan Nefes yine fenalaşır. Herkes onu Vedat’ın kaçırdığını düşünürken bu sefer o da her şeyden habersizdir. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Yiğit’in Fikret’in yanında ortaya çıkması kafaları karıştıracaktır. İşte, Sen Anlat Karadeniz son bölümün hemen ardından yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 27.bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde…

FİKRET VEDAT’A DERS VERMEK İSTİYOR

Asiye ve diğerleri eve dönerler. Yiğit annesi ve Tahir’i sorar. Asiye ona yalan söylemek zorunda kalır. Mithat, nezarethanede tuttuğu Vedat’ın yanına gider ve yaptığı herşeyden haberi olduğunu söyler. Vedat Nefes’in yaşayıp yaşamadığını sorar. Mithat onu içerde tutmanın hesaplarını yaparken, Vedat en geç sabah nezaarethaneden çıkacağını söyler. Vedat telefonla Fiktret’i arar ve yardım ister. Ancak Fikret orada kalmasını söyler ve telefonu kapatır. Mithat Vedat’ın telefonunun şifresini çözer ve Vedat’ın son aradığı kişi olan Fikret’i arar ancak telefonu açan olmaz.

SEN ANLAT KARADENİZ 27.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 27.bölümü ile 24 Ekim çarşamba akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

SEN ANLAT KARADENİZ 27.BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ SON 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vedat’ın kurşunu Tahir’in merhametsizliğinin bedeli olurken, Nefes can çekişiyor. Vedat demir parmaklıklar ardında duvarlara, Tahir Karadeniz’e Nefes diye ağlıyor. Nefes Tahir’in yakarışlarını duyup sevdiğine tekrar yol olacak mı? Bunca işkenceye rağmen hayata tutunmayı asla bırakmamış olan Nefes, bugüne kadar hep başkalarına nefes oldu. Şimdi kim ona nefes olacak, kim can verecek? Nefes yaşam savaşı verirken Yiğit annesinin zor durumda olduğunu hissetti. Anne ve oğlu birbirine bağlayan kuvvetli bağ Nefes’in hayatta kalmasını sağlarken, Yiğit için de aynı şey geçerli olacak mı? Ay Işığında Uluyan Kurt, Mavi Tüylü Geyik olmadan hayatta kalmayı başarabilecek mi?

ETİKETLER: