SON TV

Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 30 bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz yeni 31. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölüm fragmanında Nefes gelin oluyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölümden heyecan dolu dakikalar...

Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 30 bölüm izle

Atv’nin Çarşamba akşamlarının reyting birincisi dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’in 30. bölümü yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 30. bölümde yine heyecan doruktaydı. ATV’nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölüm fragmanında Nefes gelin oluyor. Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölüm fragmanı izle

İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölümden heyecan dolu dakikalar…

ATV’nin izlenme rekorları dizisi Sen Anlat Karadeniz dün akşam 30. bölümü ile yine herkesi ekran başına kilitledi. Son bölümün hemen ardından 31. bölüm fragmanı da yayınlanan dizide herkesin merakla beklediği an geliyor.

Sen Anlat Karadeniz 31. bölümü ile 21 Kasım Çarşamba akşamı ATV’de…

SEN ANLAT KARADENİZ 31. BÖLÜM FRAGMANI

30. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes Vedat’ı öldürmeye teşebbüsten gözaltına alırlar. Arkasında kocaman bir aile olduğunu bilen Nefes, Vedat’ın özgürlüğüne karşılık boşanmasını istediğini duyunca ne yapacak? Sen Anlat Karadeniz’in 31. yeni bölümünde neler olacak?

Nefes Vedat’ı öldürmeye teşebbüsten tutuklanırken ilk kez yalnız olmadığının farkındadır. Arkasında kocaman bir aile olduğunu bilen Nefes, Vedat’ın özgürlüğüne karşılık boşanmasını istediğini duyunca ne yapacak? Vedat’ın isteğine boyun eğecek mi, yoksa özgürlüğü pahasına Tahir’i, ailesini mi tercih edecek? Vedat’ın, arkasından iş çevirdiğini öğrenen Fikret büyük bir sürpriz hazırlıyor. Fikret, Vedat’ın karşısına kimi çıkaracak? Vedat’ın ihanetinin cezası ne olacak? Vedat’ın planına karşı Tahir’in de bir planı vardır. Nefes’i kurtarmak için Tahir ne yapacak?

SEN ANLAT KARADENİZ SON 30. BÖLÜM İZLE