SON TV

Serdar Ortaç’ın karısı Chloe, ölümden döndü!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın karısı Chloe Loughnan, iş için gittiği Miami'de trafik kazası geçirdi. Kazayı anlatan Ortaç, "Sol kol kırık, kalça kemiği çatlak, kaburga çatlak, dizi kapağı çatlak, sol kaşı yarık…" dedi.

Serdar Ortaç’ın karısı Chloe, ölümden döndü!

Miami’de motordan düşen eşi Chloe Loughnan’ın durumunu eşi Serdar Ortaç, 2. Sayfa programında anlattı. Ortaç şu sözleri dile getirdi: “Ben haberi dün gece aldım. Motorun arkasında oturuyormuş. Arkadaşı bir burun kırığı ile atlattı. Arkada olduğu için eşim kaza geliyor mu görmüyor.”

“Sol kol kırık, kalça kemiği çatlak, kaburga çatlak, dizi kapağı çatlak, sol kaşı yarık… Ben artık göze, nazara inansam mı? Bu kızın başına niye böyle şeyler gelir bilmiyorum. Abartmıyorum sakat kalmaması mucize”

“Amerika buradan 14 saat…Dün akşam 22.00’da oldu kaza, o saatten bu saate ayaktayım” diyen Ortaç şöyle devam etti: “21 Ekim’de yanına gideceğim. İptal edemeyeceğim işler var. Menajerimi gönderdim. Kız çok mutsuz, aylarca hayal ediyor ‘Amerika’ya gideyim çalışayım’ diye… Bir sürü de iş aldı, gidiyor yemek yiyor, ertesi gün motor kiralamak istiyor başına bu olay geliyor.”

“Sol tarafı komple kırık, kaynayacak diyor doktorlar. Tam açıklama da yapmıyorlar… ‘Kocasıyım’ diyorum doktorlar bilgi vermiyorlar. Süreyya Yalçın orada, kocasıyla gitmişler yanına.”

“Ayılamadı kız şu an yatıyor. ‘Üzülme her şey geçer’ dedim. İki sene önce geçirdiği kaza çok basitti. Topuklu ayakkabı giydi, düştü! O sefer dudağını patlatmıştı. Ben artık Miami’nin sokağını görmek istemiyorum. O kadar tiksindim. Artık sosyal medya hayatımızı mahvetti, nazara inanmazdım artık inanıyorum.”

View this post on Instagram

Anywhere away with you 💭#bagnomarinoarchi 🍊

A post shared by Chloe Loughnan Ortaç (@chloe_coco_lou) on

View this post on Instagram

Don’t mind me💋🌞🍒

A post shared by Chloe Loughnan Ortaç (@chloe_coco_lou) on

ETİKETLER: