SON TV

Serenay Sarıkaya senaryoyu beğenmedi, ‘Bergen’ filminin çekimleri ertelendi

Serenay Sarıkaya senaryoyu beğenmedi, ‘Bergen’ filminin çekimleri ertelendi

Serenay Sarıkaya marka yüzü olduğu bir jeans markası Serenay adlı bir koleksiyon hazırladı. Tasarımlarının tanıtımı için de Levent’te önceki akşam davet verildi. Serenay Sarıkaya’ya sevgilisi Kerem Bürsin eşlik etti. Geceye sosyete ve sanat dünyasından yıldız yağdı.

Önceki gece tasarımlarının tanıtımı için Levent’te verilen davete katılan güzel oyuncu senaryo krizi ile ilgili konuştu.

Ntv’nin haberine göre; Serenay Sarıkaya başrolde olacağı ve ‘Acıların Kadını’ olarak tanınan 1989 yılında 30 yaşındayken öldürülen Bergen’in hayatının anlatılacağı filmde senaryo krizi çıktığı iddialarına yanıt verdi.

ÇEKİMLER ERTELENDİ

Davete sevgilisi Kerem Bürsin ile katılan Serenay Sarıkaya, merakla beklenen ‘Acıların Kadını’ filmi ile ilgili soruları yanıtladı. Filmde, 30 yaşında ölen şarkıcı Bergen’i canlandıracak Serenay Sarıkaya’nın senaryoyu beğenmediği için Ocak ayında başlaması gereken çekimler 2019 yazına ertelenmişti.

“İÇİME SİNMEYEN YERLER VARDI”

27 yaşındaki Sarıkaya konu hakkında, “Acelemiz yok. İçime sinmeyen yerler vardı, yeniden yazılıyor” açıklamasını yaptı.

Serenay Senaryoyu Beğenmeyince Çekimler 2019’a Ertelendi!

KOCASI YÜZÜNE KEZZAP ATMIŞTI

Yüzü kocası tarafından kezzapla yakılıp ve yine eşi tarafından vurularak 30 yaşında öldürülen Bergen’in hayat hikayesinden etkilenen güzel oyuncu projeyi heyecanla beklediğini söyledi.

ETİKETLER: