SON TV

Serenay Sarıkaya’ya konuşma yasağı geldi!

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz akşam arkadaşı Ezgi Mola'nın 36. yaş günü partisinde görüntülendi. Kendisine yöneltilen sorulara cevap vermemesiyle dikkat çeken güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın ağzını bıçak açmamasının sebebi merak edildi. Şu sıralar "Alice Müzikali" ile sahnelerde boy gösteren Sarıkaya'nın neden basınla arasına mesafe koyduğu merak edildi. Bu sırada hem oyunculuğu hem de sesiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın yaşı da bir başka merak edilen konular arasında yerini aldı.

Serenay Sarıkaya’ya konuşma yasağı geldi!

Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola’nın doğum günü kutlamasına katıldı. Şu sıralar “Alice Müzikali” ile sahnelerde boy gösteren Serenay Sarıkaya mekân çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Güzel oyuncunun menajerinin “konuşma” yasağı getirdiği öğrenildi. Peki, Serenay Sarıkaya kaç yaşında ve neden menajeri konuşma yasağı koyma gereği duydu?

Serenay Sarıkaya’ya konuşma yasağı geldi! Kerem Bürsin ile sevgili olan Sarıkaya hakkında şaşırtan gerçek
Serenay Sarıkaya’nın özel hayatının kariyerinin önüne geçmemesi için uyarıldığı ve bu yüzden basınla mesafeli olduğu iddia edildi.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Annesinin adı Ümran, babası Mustafa Sarıkaya’dır. Sarıkaya, 6 veya 7 yaşında iken anne babasının boşanmıştır. İlk ve ortaokulu bitirdikten sonra Antalya Saime Salih Konca Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’ne devam etmiştir. Çocukken modellik yapmayı İsteyen Sarıkaya, 2007 yılında çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen “Avrupa Gençler Güzellik Yarışması”nda, Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı ve bu yarışmada “Jüri Özel Ödülü”nü alıp ve ülkemize dördüncülükle döndü. 2010 yılında katıldığı “Türkiye Güzellik Kraliçesi” Yarışmasına ikinci olmuştur.

16 yaşındayken 2008 yılında “plajda” adlı filmde rol alan Sarıkaya, aynı yıl içinde Peri Masalı ve Limon Ağacı dizilerinde başrol oynamıştır. Sonrasında “Adanalı” dizisinde rol alan Sarıkaya iyice tanınmıştır. Ardından 2010 yılında “Lale Devri” dizisinde Yeşim karakteriyle kendinden çokça söz ettirmiştir. 2013 yılında ise “THE O.C” dizisinden uyarlandırılan “Medcezir” dizisinde Mira karakterini canlandırdı.

Filmleri ve dizileri:

2013 – Medcezir (Dizi)
2013 – Behzat Ç. Ankara Yanıyor (Film)
2010-2012 – Lale Devri (Dizi)
2010-2011 – Yer Gök Aşk (Dizi)
2008-2010 – Adanalı (Dizi)
2008 – Limon Ağacı (Dizi)
2008 – Peri Masalı (Dizi)
2008 – Plajda (Film)

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: