SON TV

Şeyma Subaşı, Acunlu fotoğraflarını kaldırmadı!

Şeyma Subaşı boşandığı eşi Acun Ilıcalı ile olan aşk dolu fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden kaldırmayınca herkesi şaşırttı.

Şeyma Subaşı, Acunlu fotoğraflarını kaldırmadı!

Geçtiğimiz ay Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı Instagram üzerinden önceden paylaştığı Acun Ilıcalı fotoğraflarını hala kaldırmamasıyla dikkat çekti. Şeyma Acun ile birlikte çektirdiği birden çok fotoğrafının yanı sıra evlilik fotoğraflarını da kaldırmaması takipçilerinin dikkatini çekti.

Bunun yanı sıra Şeyma gelinlikli olan birçok fotoğrafını da Instagram’da halen tuttuğu görüldü. Şeyma Subaşı’nın unuttuğunu düşünen bazı takipçileri de bu durumu garipsediklerini belirtti.

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle dünyaevine girmiş fakat evlilikleri sevgililikleri kadar uzun sürmemiş ve boşanmıştı. Boşanma sebebi olarak bazı kesinler Çağatay Ulusoy’u ve Deren Talu’yu göstermişti. Fakat her cepheden de bu iddialara karşı açıklamalar gelmişti.

 

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı, Samsun’da 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya geldi. 1.74 cm uzunluğunda olan ve 50 kilogram ağırlığında olan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. 16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Sosyal medya hesabında her geçen gün artan takipçileri ile Şeyma Subaşı, Instagram fenomeni haline geldi.

26 Kasım 2018 tarihinde Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı.