SON TV

Şeyma Subaşı bebeğinin ultrason fotoğrafını paylaştı! Sosyal medya karıştı

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı'dan sürpriz bir şekilde boşanan Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini heyecanlandırdı. Subaşı, çocuğunun ilk ultrason görüntüsünü paylaştı.

Şeyma Subaşı bebeğinin ultrason fotoğrafını paylaştı! Sosyal medya karıştı

Acun Ilıcalı ile boşanarak İtalyan Dj Senia Guido ile bir birlikteliğe başlayan Şeyma Subaşı, her yaptığıyla olay olmaya devam ediyor. Yakın zamanda kitap çıkaracağını duyuran Subaşı, kitabıyla ilgili ufak ipuçları vererek paylaşımlarda bulunuyor.

Şeyma Subaşı, yeni kitabı ile ilgili yaptığı paylaşımda kullandığı fotoğrafla takipçilerini heyecanlandırdı. Son olarak bir ultrason fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Subaşı, dikkatleri üzerine çekti. Subaşı’nın takipçileri, yeni bir bebek geldiğini düşündü.

Subaşı, yaptığı paylaşıma şu notu düştü: “Yıllar önce tuttuğum günlükten bir kaç sayfa… Yakında kitabımda yayınlanacaklar. Bir gün yaşadığım her şeyin Türkiye’nin en büyük yayıncısından bir kitap olarak ortaya çıkacağını nasıl bilebilirdim? Sanırım içime doğmuş ve bu günlük sayfalarını saklamışım.”

Şeyma Subaşı, Kasım ayında Acun Ilıcalı’dan boşanmış ve 125 bin TL nafaka almaya başlamıştı. Subaşı’nın dün yaptığı bir paylaşım ise ‘nafaka yetmiyor mu’ sorusunu akıllara getirdi.

Şeyma Subaşı Bebek’te kıyafetlerini satmak için bir butikle anlaşmaya vardığını duyurdu.

Subaşı’nın kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine bağışlamak yerine satışa çıkarması ise akıllara ‘Kazandığı para yetmiyor?’ sorusunu getirdi.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: