SON TV

Şeyma Subaşı boşanması ardından neler yaptı? Şeyma Subaşı’nın yeni hayatı

Acun Ilıcalı olan evliliği biten Şeyma Subaşı'nın yeni hayatı ve boşanma ardından paylaştığı fotoğraflar herkes tarafından merak konusu oldu.

Şeyma Subaşı boşanması ardından neler yaptı? Şeyma Subaşı’nın yeni hayatı

14 ay süren evliliklerini 10 dakikada Silivri Adliyesi’nde sonlandıran Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti geçtiğimiz hafta boşanarak magazin gündemini sarsmıştı. Acun ve Şeyma’nın boşanması ardından birçok dedikodu ortaya atılmış, Deren Talu ve Çağatay Ulusoy gibi medyatik isimlerden bahsedilmişti.

Şimdi ise herkes Acun Ilıcalı’dan boşanan ve eski soyadı ile Subaşı olan Şeyma’nın yeni hayatını merak ediyor. Boşanması ardından hemen soluğu ABD Florida’da alan Şeyma ve Acun Ilıcalı’dan olan kızı Melisa Instagram üzerinden hayranları tarafından takip ediliyor. Şeyma Subaşı Miami’den attığı her fotoğrafla gündem olmayı başarırken boşanması ardından attığı gönderiler merak konusu olmaya devam ediyor.

Şeyma Subaşı mı Deren Talu mu? Sosyal medya bunu konuşuyor!

Güzel kızı Melisa ile yeni bir hayata kucak açan Şeyma Şubaşı’nın paylaşımları genelde bireysel ya da birkaç kız arkadaşıyla oluyor. Doğa gezisi ve akşam yemeklerini paylaşan Şeyma Subaşı ‘hayat devam ediyor’ mesajı veriyor.

Ayrıca Acun Ilıcalı ile olan aşkları uzun süren ama evlilikleri bir yılda biten Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı çarpıcı ve mükemmel fotoğraflar çok konuşuldu. Çağatay Ulusoy ile aşk dedikodularını kesin bir dille yalanlayan Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabından paylaştığı dövmeli fotoğrafı da dikkat çekmişti.

View this post on Instagram

She believed She could So She did 🐣

A post shared by Seyma Subasi (@seymasubasi) on

İŞTE ŞEYMA’NIN BOŞANDIKTAN SONRAKİ INSTAGRAM PAYLAŞIMLARINDAN BAZILARI

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz sessizliğini bozdu