SON TV

Şeyma Subaşı’nın görümcesiyle pozu olay oldu!

Şeyma Subaşı, bir süredir aşk yaşadığı Guido Senia'nın kız kardeşi ile paylaştığı fotoğrafla olay oldu!

Şeyma Subaşı’nın görümcesiyle pozu olay oldu!

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden birkaç aydır aşk yaşadığı İtalyan sevgilisi Guido Senia’nın kız kardeşi Chicca Senia ile fotoğraf paylaştı. Unicef’in bir davetine katılan Şeyma Subaşı, sevgilisi ve kız kardeşiyle poz veren Subaşı, yeni ailesi olarak adlandırılan Senia ailesiyle poz verdi.

Chicca Senia ise Instagram hesabı üzerinden Şeyma Subaşı, Guido Senia ve eşi ile birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaştı. Şeyma Subaşı son zamanlarda Senia ailesi ile sık sık vakit geçiriyor. Bilindiği gibi uzun zamandır aşk yaşayan Guido Senia ve Şeyma Subaşı’nın aşkı herkesin dilinde…

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı ile olarak adını Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun isimli yarışmayla duyurmuştu. Şimdiki halinden çok farklı olan Şeyma Subaşı o zamanlar Acun Ilıcalı ile aşk yaşamıştı. Bir süre sonra Melisa dünyaya gelmiş, Melisa’nın dünyaya gelmesi ardından Zeynep Yılmaz’dan boşanan Acun Ilıcalı geçtiğimiz yıllarda Şeyma Subaşı ile dillere destan bir düğünle dünyaevine girmişti. Fakat bu evlilik kısa sürmüş, Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı çok kısa süre evli kalmaları ardından tek celsede boşanmıştı. Anlaşarak boşanan Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa bir baba, bir annede kalmaya başlamıştı.

Boşanmanın üzerinden kısa süre geçmesi ardından Şeyma Subaşı bombayı patlatmıştı. Şeyma Subaşı İtalyan aşkı Guido Senia ile birlikte olmaya başlamıştı. O zamandan bu yana birlikte tatiller yaptığı Guido Senia ile çok sık fotoğraflar paylaşan Şeyma Subaşı, sevgilisiyle birlikte yazın tadını çıkarıyor.

0/5 (0 Reviews)