SON TV

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı’dan sosyal medya hamlesi

Geçtiğimiz yıl sonu evliliklerini noktalayan Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı'dan karşılıklı sosyal medya hamlesi geldi. İkili Instagram hesaplarından birbirlerini takipten çıkarırken tüm fotoğrafları da sildi.

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı’dan sosyal medya hamlesi

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl kasım ayında Silivri Adliyesi’ne giderek evliliklerini yaklaşık 10 dakikada noktalamıştı.

Kasım ayında boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı arasında instagram üzerinden takipleşme devam ediyordu. Şeyma Subaşı bilindiği gibi Fransız DJ Guido Seina ile aşk yaşarken; Acun Ilıcalı da Itır Esen ile anılıyor. Tüm bu yaşananlardan sonra Acun Ilıcalı; Şeyma’yı tamamen sildi! Geriye bir tek o fotoğraf kaldı…

Acun Ilıcalı’nın da Itır Esen ile aşk yaşadığı iddia edilirken; sonunda Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nı tamamen sildi! İşte ayrıntılar…

Bu ayrılığın ardından Şeyma Subaşı, ilk olarak 3 milyon takipçili Instagram hesabından ilk iş olarak Ilıcalı soyadını hesabından silmişti.

Daha sonra da Ilıcalı’yla olan tüm fotoğraflarını Instagram’da kaldıran Subaşına, ünlü sunucu ve yapımcıdan karşı hamleler geldi.

49 yaşındaki Ilıcalı da eski eşini takipten çıkartıp tüm fotoğraflarını da sildi.

AŞK SÖYLENTİLERİYLE GÜNDEME GELDİLER

Evliliklerini jet hızıyla noktalayan ünlü çift, boşandıktan sonra aşk söylentileriyle gündeme geldi. Şeyma Subaşı’nın DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından Acun Ilıcalı’nın ise Miss Turkey 2017 finalisti olan Esen’le aşk yaşadığı konuşulmaya başlandı.

ACUN ILICALI TAKİPTEN ÇIKTI

Bu olayların ardından yeni bir gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı, eski eşi Şeyma’yı takipten çıkartıp fotoğraflarını sildi.

NEDEN TAKİPLEŞTİKLERİ MERAK EDİLİYORDU

Uzun zamandır takipçilerinin hem Şeyma Subaşı’na hem de Acun Ilıcalı’ya fotoğraf karelerini neden silmedikleri soruluyordu.

KALAN TEK KARE KIZI MELİSA’YLA

Acun Ilıcalı’nın tek silmediği kare ise kızı Melisa’nın Doğum gününü kutladığı 6 fotoğraftan oluşan paylaşım.

Şeyma Subaşı’nın boşanmanın ardından Meksika’da yeni birlikteliğe yelken açtığı iddia edimişti. Subaşı ile aşk yaşadığı öne sürülen Fransız DJ Guido Senia, “İlişkiniz var mı?” sorusuna, “Her şeyi kadere bırakalım” diyerek yanıt vermişti.

Acun Ilıcalı’nın ise Miss Turkey 2017 birinci olan ancak tacının geri alınmasıyla gündeme gelen Itır Esen ile birlikte olduğu öne sürülmüştü. Itır Esen, Survivor YouTube projesi nedeniyle Acun Ilıcalı ile tanıştıklarını açıklamıştı.

Kasım’da boşanan Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı hakkında son dakika haberleri geliyor. Şeyma Subaşı; son olarak Fransız DJ sevgilisi Guido Senia’ya itafen “Sen kaybolmuş diyorsun, ben de buldum” paylaşımını yapmıştı.