SON TV

Şeyma Subaşı kızı Melisa’ya kavuştu!

Şeyma Subaşı İtalyan DJ sevgilisi ile Ibiza tatiline Melisa ile ara verdi. Melisa okulunun bitmesiyle annesinin yanına Ibiza’ya gitti

Şeyma Subaşı kızı Melisa’ya kavuştu!

Acun Ilıcalı ile olan birlikteliğiyle ünlenen Şeyma Subaşı, Ibiza’da İtalya DJ sevgilisi Guido Senia ile olan tatiline Melisa arası verdi.

Acun Ilıcalı ile beraberliklerinden dünyaya gelen Melisa Ilıcalı anaokulundan mezun olmadı ardından annesi Şeyma Subaşı’nın şu sıralar tatil yaptığı Ibiza’ya gitti.

Mutlululuğunu Instagram üzerinden paylaşan Şeyma Subaşı, Melisa’nın videosunu çekerek sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştı.

Videoda Melisa’nın da annesi ile birlikte olduğuna çok mutlu olduğu görüldü.

Bilindiği gibi Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı yıllar önce sevgili olmuş, ardından Melisa’ya hamile kalmıştı. Melisa’nın dünyaya gelmesinden uzun bir süre sonra Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı nikah masasına oturmuş, evlilikleri ise çok kısa sürmüştü. Anlaşarak boşanan ikili şu sıralar ayrı iki hayat sürüyor.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR

Şeyma Subaşı, Samsun’da 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya geldi. 1.74 cm uzunluğunda olan ve 50 kilogram ağırlığında olan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. 16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Sosyal medya hesabında her geçen gün artan takipçileri ile Şeyma Subaşı, Instagram fenomeni haline geldi.

26 Kasım 2018 tarihinde Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı.

ETİKETLER: