SON TV

Şeyma Subaşı’dan olay yaratan direk dansı!

Şeyma Subaşı'nın direk dansı yaptığı görüntüleri, sosyal medyada olay oldu! Geçtiğimiz günlerde Tulum'dan İstanbul'a dönen Şeyma Subaşı DJ sevgilisi Guido Senia ile yine uzaklara kaçmış, soluğu Phuket'te almıştı. Sevgilisiyle görüntüleri uzun süre konuşulan Subaşı şimdi de direk dansıyla gündeme geldi.

Şeyma Subaşı’dan olay yaratan direk dansı!

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın direk dansı sosyal medyayı salladı.

Geçen yıl Fransa’da evlenen televizyoncu Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.

Subaşı boşanmadan kısa bir süre sonra yeni aşkıyla yakalanmıştı.

Acun Ilıcalı’nın adı da Itır Esen ile aşk dedikodularına karışırken, Subaşı sevgilisiyle uzaklara kaçtı.Bir süredir Phuket’te tatil yapan Şeyma Subaşı’nın İstanbul’a gelmeden önceki son gecesinde arkadaşlarıyla beraber bir partiye katıldığı ortaya çıktı. Partide Şeyma Subaşı’nın DJ sevgilisi Guido Senia ile samimi halleri dikkat çekti.

Sevgilisiyle görüntüleri uzun süre konuşulan Subaşı şimdi de direk dansıyla gündeme geldi.

Şeyma Şubaşı direk dansı yaptığı görüntüleri Instagram sayfasında yayınladı.

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan DJ ile gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, boşanmasından sonra özel hayatıyla ilgili sorulara cevap verdi.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra sevgilisi olarak adının geçtiği Guido Senia ile aralarındaki aşkı kabul etti. Ayşe Arman’a verdiği bir röportajda İtalyan DJ Guido Senia ile birbirlerinden etkilendiklerini ve görüştüklerini dile getiren Subaşı, Instagram’da takipçilerinin kendisini neden sevmediği hakkında yöneltilen sorulara da cevap verdi. İşte “Sadece ben miyim kocasının parasıyla yaşayan?” diyen Subaşı’nın sözleri…

Kendisine yöneltilen, “Acun’un parasıyla geziyorsun diye mi bu düşmanlık?” sorusuna Şeyma Subaşı, Galiba yorulmadan, bir şey yapmadan, emek harcamadan para harcıyor, geziyor tozuyor olmam Türk insanına batıyor oldu. Oysa bunu pek çok insan yapıyor dünyada… Ama bana takmış vaziyetteler!” cevabını verdi.

Şeyma Subaşı, sevgilisi olduğu iddia edilen İtalyan DJ Guido Senia hakkında yöneltilen sorulara bakın ne cevap verdi…

“2-3 AY ÖNCE TANIŞTIĞIM BİR ARKADAŞIMDI”

“İtalyan! Ama “İtalyan sevgili yaptım!” demek istemiyorum açıkçası. 2-3 ay önce tanıştığım biri arkadaşımdı zaten. Birkaç kere aynı ortamlarda bulunmuştuk. Boşandıktan sonra bir tık daha yakınlaştık. Ama hala birbirimize, “sevgiliyiz” “kız arkadaşım, erkek arkadaşım” gibi şeyler demiyoruz. Ama evet, ilgi gördüğüm, benin de ilgilendiğim biri. Nasıl anlatabilirim? Beni meşgul ediyor. Beni merak ediyor, benimle ilgileniyor…

‘HİÇ OLMADIĞIM KADAR ÖZGÜRÜM’

Gayet ilgi gördüm Acun tarafından. Ben şu an mutluyum. Acun da mutlu olsun istiyorum. Evet, koruma kalkanım kalktı ama onun dışında pek bir şey değişmedi açıkçası. Ben yine aynı Şeyma’yım. Sadece hiç olmadığım kadar özgürüm.

ŞEYMA SUBAŞI İLE ACUN ILICALI NEDEN AYRILDI?

Acun Ilıcalı’dan ayrılma sebebi olarak “Farkı şeylerden zevk alıyorduk. O zaten Acun daha çok işi ve kendi odaklı biri. Ben de Şeyma Subaşı odaklı biri oldum. Belki çok fazla bencil biri haline dönüştüm. Acun ve ekibi böyle değerlendirmiş olabilir. Halbuki bence bencillik değil. Ben kendi mutluluğuma odaklı büyürsem, ben mutlu olursam, başkasını da mutlu ederim diye düşündüğüm için kafama göre yaşamaya devam ettim açıkçası. Ama öyle bir an geldi, ikimiz de ayrı şeylerden zevk aldığımızı gördük. O kendi yolundan, ben kendi yolumdan gidince de, tamamen ayrı hayatlar yaşıyor olduk. İkimiz de ayrı şeylerden zevk alıyor olduk. Kendi ortak noktamızı bulamıyor olduk. Ve sonunda ikimiz de dedik ki, “Biz galiba boşanmalıyız artık! Aramızdaki saygının ve sevginin bitmesine gerek yok. Acun, herkesin hayran olduğu biri zaten. İşiyle, gücüyle, arkadaşlarına olan sevgisiyle, yardımlarıyla her şeyiyle herkesin baş tacı. Öyle olmaya da devam edecek… Bir süredir ikimiz de kendi sevdiğimiz şeyleri yapıyorduk. Hal böyle olunca da sevgi ve saygıyı yitirmeden ayrılma kararı aldık.” diyen Subaşı, Instagram hesabından çok gezip tozması hakkında kötü yorum yapanlara da şöyle dedi:

“Meğer insanlar benim kadar ortada yaşamıyormuş. Yaşadıkları hayatı gizliyormuş. Ben, “Bunlar aleyhime döner!” demedim. Tüm şeffaflığıyla hayatımı insanların gözünün önüne serdim. E çok göze battı. Sonra insanlar beni sevsin diye de uğraşmadım. Mağdur edebiyatımı yapmadım. Öyle yapanlar kazanıyor ve daha çok seviliyor. Gelinen noktada durum şu: Ben nefret ediliyorum. Nefretin adı Şeyma olmuş! Anlamadıkları şu: Ben, neysem oyum. Ve ne yaşıyorsam onu paylaştım.”

“SADECE BEN MİYİM KOCA PARASIYLA YAŞAYAN?”

“Yalanım, oyunum, riyam yoktu. Partiye gittiysem onu koydum. Kızımı koydum. Yemeğimi koydum. Genç bir insanım ben. Benden ne beklediklerini de anlamıyorum. Ama galiba bu kadar açık olmamak gerekiyormuş hayatta!

“Olursan, insanlara şunu deme hakkı veriyorsun: “Çalışmadan etmeden işte koca parasıyla bu kadar geziyor, hiçbir şey üretmiyor!”

“E iyi de sadece ben miyim kocasının parasıyla yaşayan? Sadece anne olan başka kadınlar yok mu? Kaldı ki ben, markaların çalışmak istediği biriyim, kendi çapımda kitleleri etkiliyorum. Bir mücevher firmasının yüzüyüm. Kendi çapımda çalışıyorum, para kazanıyorum. Bir cafe işletiyorum. Çok da iyi gidiyor. Ne istiyor insanlar benden?”