SON TV

Şeyma Subaşı’ndan kızının velayetin Acun’a verilmesi hakkında açıklama

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, kızlarının velayet davası için beraber mahkemeye başvurmuşlardı. Dün sonuçlanan velayet davası neticesinde mahkeme, Melisa'nın velayetini Acun Ilıcalı'ya verdi. Şeyma Subaşı, İnstagram hesabından kızının velayetiyle ilgili açıklama yaptı.

Şeyma Subaşı’ndan kızının velayetin Acun’a verilmesi hakkında açıklama

Dün magazin gündemine son dakika olarak düşen velayet davası ile ilgili Şeyma Subaşı’ndan açıklama geldi. Geçtiğimiz sene sonu tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın kızları Melisa için mahkeme kararını verdi. Velayeti Subaşı’nda olan Melisa’nın babası Acun’a verilmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Davanın açıklanmasından sonra Şeyma Subaşı’ndan açıklama geldi. İşte detaylar…

2018 yılının son aylarında Acun Ilıcalı’dan tek celsede ayrılan Şeyma Subaşı velayet davasını kaybetti. Dün magazin gündemine son dakika olarak düşen olaydan sonra Şeyma Subaşı yazılı bir açıklama yaptı.

Geçen günlerde Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, kızları Melisa’nın velayetinin babası Acun Ilıcalı’ya verilmesi için mahkemeye başvurdu. Mahkeme Melisa’nın velayetini Acun Ilıcalı’ya verdi. Konu hakkında açıklama yapan Şeyma Subaşı, “Melisa benimle kalacak” dedi.

“MELİSA BENİMLE KALACAK”

Kızının velayetinin Acun Ilıcalı’ya verilmesiyle ilgili açıklama yapan Şeyma Subaşı: “Kızımız Melisa’nın velayeti babası Acun Ilıcalı Bey’e verilmiştir. Kararı saygıyla karşılıyoruz. Bu noktada önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızımız Melisa’yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz.Kızımız Melisa bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek.

“MELİSA İÇİN GÖREVLERİMİZİ EKSİKSİZ YERİNE GETİRECEĞİZ”

Biz Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımız Melisa’nın iyiliği için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz.”

Sabah saatlerinde magazin gündemine son dakika olarak düşen haber neticesinde, Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın kızlarının velayeti konusunda anlaşarak mahkemeye gittikleri bilgisi ortaya çıkmıştı. Bugün sonuçlanan mahkeme neticesinde, velayet baba Acun Ilıcalı’ya verildi. Konuyla ilgili bir basın açıklaması yayımlayan Şeyma Subaşı, kararı saygıyla karşılaştıklarını belirtti.

“BİRLİKTE BÜYÜTMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Şeyma Subaşı açıklamasında, “Bu noktada önemi olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızımız Melisa’yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz. Kızımız Melisa bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek” sözlerini kullandı.

İŞTE ŞEYMA SUBAŞI’NIN O AÇIKLAMASI