SON TV

Şeyma Subaşı’ndan olay poz! Unicorn olup boynuz taktı

Giydikleriyle her daim olay olan kadın Şeyma Subaşı bu kez boynuz taktı. Boynuzlu at Unicorn olan Şeyma Subaşı Instagram'dan bu anları olay bir fotoğrafla paylaştı.

Şeyma Subaşı’ndan olay poz! Unicorn olup boynuz taktı

Acun Ilıcalı ile olan beraberliği ardından Türkiye’nin yakından takip ettiği Şeyma Subaşı sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarla yine gündem ve olay olmaya devam ediyor.

Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile tatilde… Kızı Melisa ile etkinliklere katılan Şeyma Subaşı bu kez Unicorn (Boynuzlu at) oldu. Başına Unicorn tacı takan Şeyma Subaşı bikinisiyle birlikte verdiği pozu sosyal medya hesabı Instagram’a yükledi. Instagram’ın hikayeler bölümüne koyduğu fotoğraf çok kısa sürede sosyal medyada olay oldu.

Fiziği, güzelliği ve tarzıyla çok konuşulan Şeyma Subaşı, bu haliyle de çok konuşulacağa benziyor.

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla tanınmış, ardından Acun Ilıcalı ile aşk yaşamaya başlamıştı. Acun Ilıcalı’dan bir kızı olan Şeyma Subaşı, Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’dan boşanması ardından birkaç yıl sonra evlenmişti. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın evlilikleri görkemli bir törenle olmuş, çok kısa süre sonra da bitmişti. Magazin gündemi günlerde Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın boşanmalarını konuşmuştu.

Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı kısa süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Halen aşkları süren Şeyma Subaşı son olarak sevgilisi ile birlikte Ibiza’da idi… Halen Ibiza’da tatil yapan aşıklar Acun Ilıcalı ile birlikteliğinden dünyaya gelen Melisa ile de sık sık fotoğraf paylaşıyor.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Top modellere taş çıkaran fiziğiyle herkesin hayranlığını kazanan Şeyma Subaşı, 1990 yılının 2 Temmuz’unda dünyaya geldi. Boyu herkes tarafından merak edilen Şeyma Subaşı’nın boyu tam tamına 1.74 cm… Kilosu ise 50 olan Şeyma Subaşı fiziğiyle baş döndürüyor. 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. 16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Sosyal medya hesabında her geçen gün artan takipçileri ile Şeyma Subaşı, Instagram fenomeni haline geldi.

26 Kasım 2018 tarihinde Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı.

ETİKETLER: