SON TV

Şeyma Subaşı’nın ‘biraz fazla mı’ pozu sosyal medyayı yıktı!

Şeyma Subaşı Instagram hesabı üzerinden paylaştığı ultra mini mavi elbisesiyle yine olay oldu.

Şeyma Subaşı’nın ‘biraz fazla mı’ pozu sosyal medyayı yıktı!

Acun Ilıcalı ile olan beraberliklerinden Melisa adında bir kız çocuğu dünyaya getiren ve geçtiğimiz sene evlenen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yılın son aylarında boşanmıştı. Kısa süren evliliklerinin ardından kendi hayatına geri dönen Şeyma Subaşı, fiziği ve hayatıyla yeni fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Son zamanlarda giydikleri ve pozlarıyla çok konuşulan Şeyma Subaşı, yine olay bir Instagram fotoğrafı koydu.

Mavi mini elbisesi, elindeki kadehiyle olay bir poz veren Şeyma Subaşı fotoğrafın altına ‘Biraz fazla mı?’ anlamına gelen ‘It’s a bit too much ?’ sorusunu sordu. Takipçilerinin büyük beğenisini alan fotoğrafa on binlerce like geldi. Yüzlerce de yorum yazılan fotoğrafa takipçileri ‘Asla fazla değil’ dedi.

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı yıllar önce Var mısın yok musun isimli yarışmada tanışmış, aşk yaşamaya başlamıştı. Bir süre sonra hamile olduğu ortaya çıkan Şeyma Subaşı Melisa’yı dünyaya getirmişti. Bu süre zarfında da Acun Ilıcalı iki kızının olduğu eşi Zeynep’ten boşanmıştı. Yıllarca aşk hayatlarına devam eden Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti evlenmeye karar vermişti. Muhteşem bir düğünle dünyaevine giren ikili bir süre sonra anlaşmalı olarak boşanmıştı. Melisa ise geçtiğimiz günlerde süren mahkemeyle babasına mı annesine mi verilecek konularını gündeme getirmişti.

PEKİ KİM BU ŞEYMA SUBAŞI?

Şeyma Subaşı, 1990 yılında dünyaya geldi. Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla gündeme geldi.

Şeyma Subaşı, 1990 yılında dünyaya geldi. Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla gündeme geldi. Aydın Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde okuyor.

2006 yılında da “Deniz Akkaya ile Top Model” yarışmasına katıldı. Acun Ilıcalı’nın son programı “Yok böyle dans” adlı yarışmanın kostümlerini hazırladı. Şeyma Subaşı Var mısın Yok musun yarışmasına da katıldı.

ETİKETLER: