SON TV

Şeyma Subaşı’nın çatlakları olay oldu!

Şeyma Subaşı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla şoke etti. Şeyma Subaşı çatlaklarıyla olay oldu.

Şeyma Subaşı’nın çatlakları olay oldu!

Acun Ilıcalı ile olan beraberliği ardından adından sıkça söz ettiren, güzel ünlü Şeyma Subaşı, fiziğinden her daim söz ettiriyor.

Şeyma Subaşı özellikle sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflarla takipçilerini güzelliği ve fiziğiyle mest ediyor.

Sosyal medya üzerinden milyonlara hitap eden Şeyma Subaşı son olarak paylaştığı mayolu fotoğrafıyla bu kez çatlaklarıyla olay oldu. Kilo alma verme ya da başka sebeplerle vücutta oluşan gerilmeyle meydana gelen çatlakları olan Şeyma Subaşı’na çok sayıda yorum geldi.

ALKIŞLANDI

Fiziğiyle herkesi mest eden Şeyma Subaşı’nın çatlaklarının olması herkesi aynı zamanda şoke etti. Kusursuz fiziğe sahip Şeyma Subaşı’nın doğal halini bu şekilde paylaşması da alkış aldı.

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı yıllar önce aşk yaşamış, Şeyma Subaşı’nın Melisa adında bir kızı olmuştu. Yıllar sonra ise geçtiğimiz yıl muhteşem bir düğünle evlenen çift çok kısa bir evliliğin ardından boşanmıştı.

Şeyma Subaşı kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili bir süredir Melisa ile birlikte Ibiza’da muhteşem bir tatil yapıyor.

ETİKETLER: