SON TV

Şeyma Subaşı’nın incecik beli gündem oldu!

Şeyma Subaşı, bikinisiyle boy gösterirken incecik beli sosyal medyada olay oldu. Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına yorum yağdı.

Şeyma Subaşı’nın incecik beli gündem oldu!

Şeyma Subaşı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafıyla takipçilerini şaşırttı. Şeyma Subaşı, çiçekli bikinisiyla Muğla Bodrum’da denizin ve kumun tadını çıkarırken bir fotoğraf paylaştı. Fiziğiyle büyüleyen Şeyma Subaşı, belinin inceliğiyle de şaşırttı.

Şeyma Subaşı’nın hasır şapkalı bu fotoğrafına sosyal medya üzerinden yorum ve beğeni yağdı. Kısa sürede on binlerce kişi tarafından beğenilen Şeyma Subaşı’nın güzelliği mest etti. Şeyma Subaşı son günlerde ‘Sadece Şeyma’ isimli kitabıyla gündemde kalmaya devam ediyor.

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile olan aşkı ile gündeme gelmiş ve ardından Ilıcalı’dan Melisa isimli kızı dünyaya gelmişti. Acun Ilıcalı eski eşi Zeynep Yılmaz’dan boşanması ardından Şeyma Subaşı ile dillere destan bir düğünle evlenmişti. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın evlilikleri çok kısa sürmüş, geçtiğimiz yıl ise boşanmışlardı. Şeyma Subaşı ise boşanmaları ardından İtalyan sevgilisi Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: