SON TV

Sıla ve Ahmet Kural davasında işler karıştı! Sıla’nın iddiası gerçek değilse hapisle yargılanabilir

Sıla ile Ahmet Kural davasında işler karıştı. Adli Tıp Sıla’nın darp raporunu geçersiz saydı. Dün tamamlanan iddianameye göre Kural hakkında 5 yıla kadar hapis talep edildi ancak oyuncu hakkındaki suçlamalar hafifletildi. .

Sıla ve Ahmet Kural davasında işler karıştı! Sıla’nın iddiası gerçek değilse hapisle yargılanabilir

Ünlü şarkıcı Sıla ile oyuncu Ahmet Kural’ın arasındaki şiddet davasında şok gelişme! Sıla, kendisini 29 Ekim’de sabaha karşı darp ettiğini iddia ettiği oyuncu hakkında şikayetçi olmuştu. Suçlamaları reddeden Kural, Sıla’nın olay sonrası özel bir hastaneden aldığı darp raporununun da geçersiz olduğunu iddia etti. Dün de Adli Tıp, Sıla’nın dava dosyasına eklediği darp fotoğraflarındaki morlukların orijinal olmadığını belirtti. Kafaları karıştıran bu haberin hemen ardından ise davanın iddianamesi tamamlandı. İddianamede Kural hakkındaki suçlamaların hafifletilmesi dikkat çekti.

İKİSİNE DE HAPİS YOLU GÖRÜNEBİLİR

Hakkındaki suçlamalar basit yaralama, tehdit ve hakaret olarak belirtilen Kural için 1 yıl 4 aydan 5 yıla kadar hapis talep edildi. Savcı, “Aramızda sadece bir itişme yaşandı” diyen Ahmet Kural’ın savunmasını ‘ikrar’ (kabul, itiraf) olarak değerlendirdi..

SILA’NIN İDDİASI GERÇEK DEĞİLSE…

Dosyadaki raporlarla Kural’ın savunmaları da aleyhinde delil olarak kabul edildi. Sıla’nın iddiasının gerçek dışı olduğu ortaya çıkarsa popçu, işlenmeyen bir suçu uydurmadan 3 yıla kadar hapis, iftira suçundan da 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılanabilecek.

Takvim

0/5 (0 Reviews)