SON TV

Sıla ve Ahmet Kural olayında istirahat raporu ortaya çıktı!

Ahmet Kural’ın Sıla’yı darp ettiği iddiasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Sıla’nın aldığı istirahat raporu ortaya çıktı.

Sıla ve Ahmet Kural olayında istirahat raporu ortaya çıktı!

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla Gençoğlu arasındaki şiddet soruşturmasında flaş bir gelişme yaşandı.

Sıla Gençoğlu, Ahmet Kural’ın kendisini darp ettiğine yönelik rapor alması ardından istirahat raporu da aldığı ortaya çıktı.

SON TV, Sıla’nın özel bir hastaneden darp raporu ile birlikte 7 günlük, sonrasında ise 10 günlük istirahat raporu aldığına ulaştı. Belgelere göre, Sıla’ya ‘Bir başka şahıs tarafından darp veya çarpma’ tanısı ile 31 Ekim’den 6 Kasım tarihine kadar istirahat verilmiş.

Diğer raporda ise ‘El bileği ve elin diğer kısımlarının kontüzyonu’ ve ‘Omuz ve üst kol kontüzyonu’ tanılarından ünlü şarkıcıya 5 Kasım’dan 15 Kasım’a kadar bir istirahat raporu daha verildiği görüldü.

İŞTE SILA’NIN İSTİRAHAT RAPORU

Acil Servis tarafından verilen raporun karar bölümünde ‘7 Kasım 2018 tarihinde çalışır’ ifadesi yer alıyor. Diğer raporda ise 16 Kadım 2018 tarihinde kontrol ifadesi bulunuyor.

Bilindiği gibi şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural, geçtiğimiz yıl aşklarıyla magazin dünyasına bomba gibi düşmüş, kısa bir süre ardından ise ayrılmıştı. 8 ay ayrı kalan çift geçtiğimiz aylarda barışmış, yine barışmanın üzerinden çok bir süre geçmeden ‘darp’ olaylarıyla büyük bir magazin bombası yaşanmıştı.

Sıla, bir akşam Ahmet Kural ile tartıştıklarını, ardından Kural’ın kendisini darp ettiğini ileri sürmüş, aldığı darp raporları gündem olmuştu. Ardından komşuları olduğu öğrenilen bir kişi Kural’ın evinden kadın sesleri geldiğini öne sürerek ‘tanık’ olarak ifade vermişti.

Ahmet Kural tüm bu iddiaları yalanlamış, hakkında tanıklık yapan isim hakkında da ‘yalancı tanık’ olduğu iddiasıyla savcılığa başvurmuştu. Hatta bu tanık da ‘Ben yalancı tanıklık yapmadım’ diyerek Ahmet Kural hakkında ‘iftira’ suçlamasıyla şikayette bulunmuştu.

Yine olayla ilgili geçtiğimiz günlerde Sıla’nın şarkı söylediği bir video yayınlanmış, videoda Sıla’nın vücudunda darp izlerinin bulunmadığı ileri sürülerek sosyal medyada gündem olmuştu.

İŞTE OLAYLA İLGİLİ AHMET KURAL’IN VERDİĞİ İFADE

“Sıla ile benim ilişkim bittikten sonra Sıla’nın, Okan Can Yantır ile ilişkisi olmuş. Daha önce bunun doğru olup olmadığını sorduğumda çelişkili cevaplar vermişti. Olay günü tekrar sorduğumda ise bu ilişkiyi kabul etti. Bu sebeple kavga çıktı. Sıla’yı evden göndermek istedim ancak gitmedi. Birbirimizi kollarından tutup sarstık, defalarca yere düştük. Arbede sırasında ben de yaralandım, belimi çarptım ve iki gün boyunca kalkamadım. Ama şikâyetçi olmadım.”

İŞTE SILA’NIN İFADESİ

”Ahmet Kural beni hem dövdü hem de ölümle tehdit etti. Birlikte konuşuyorken konuşma bir anda tartışmaya döndü. Bu sırada vücudumun çeşitli yerlerine yumruk, tekme ve tokat atmak suretiyle beni darp etti. Beni darp ettiği sırada kül tablası veya herhangi bir cisim kullanmadı. Sadece bir ara kül tablasını kaldırdığını gördüm fakat bana atmaya yeltenmedi. Ama elinde kül tablası bulunduğu sırada ‘Git buradan seni öldürürüm’ şeklinde tehditlerde bulunuyordu.

Aynı zamanda şu an telaffuz etmek istemediğim sözler söyleyerek hakaret ediyordu. Yine bir ara ‘Seni öldüreceğim’ dedi. Ben bir şekilde ikametten çıktım ve kendi şoförümü çağırdım.”

0/5 (0 Reviews)