SON TV

Simge Sağın sarışın oldu, sosyal medya yıkıldı!

Ünlü şarkıcı Simge Sağın saç rengini değiştirdi. Saçlarını sarıya boyayan Simge Sağın yeni sarışınlığıyla kamera karşısına geçti. Fotoğrafını yayınlanan Simge Sağın sosyal medyada olay oldu.

Simge Sağın sarışın oldu, sosyal medya yıkıldı!

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, koyu kahve olan saç rengini sarıya çevirdi. Yeni şarkısı için geri sayım yapan güzel şarkıcı Simge Sağın yeni saçlarıyla sosyal medyada olay oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden yeni saçlarıyla albümden bir fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı Simge Sağın, sarı saçları için hayranlarından çok sayıda yorum aldı. Güzel fiziğiyle dikkat çeken Simge Sağın, sarı saçlarıyla da güzelliğine güzellik kattı.

Simge Sağın’ın yeni saçlarını bazı takipçileri beğenirken bazı takipçileri ise eski saçlarına geri dönmesini istedi. Simge Sağın’ın yeni saçları ardından sosyal medyada en çok konuşulan ünlüler arasında hızlı bir giriş yapmış oldu. Simge Sağın’ın yeni saçlarını herkes konuşuyor.

 

SİMGE SAĞIN KİMDİR?

Babası müzisyen olan güzel şarkıcı Simge Sağın 1981 yılının 8 Ağustos’unda dünyaya geldi. Küçük yaşlarda gitar çalmaya ve besteler yapmaya başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden mezun oldu.

Sağın ilk profesyonel deneyimini Zeynep Dizdar orkestrasında kazandı. Vahide Perçin, Talat Bulut, İlhan Şeşen’in oynadığı Annem dizisi için Kıraç ile düet yaptı. “ 2010’ların başında yayımladığı şarkılarla Türk pop müziği sahnesinde yer almaya başlayan Simge Sağın, asıl çıkışını 2015’te liste başı olan “Miş Miş” ile gerçekleştirdi. 29 Ocak 2016’da ikinci teklisi olan ‘Yankı’yı yayımlayan şarkıcı, bu şarkıyı Sezen Aksu, Deniz Erten ve Ersay Üner ile birlikte hazırladı.

Simge Sağın

Gerçek adı: Simge Sağın

Doğum Tarihi: 08/08/1981 (38 yaşında)

Eğitim Durumu: Lisans

Medeni Hali: Bekar

Boy: 1.58

Kilo: 48

Burç: Aslan

Meslek: Şarkıcı

Mezuniyet: Devlet Konservatuvarı İstanbul Teknik Üniversitesi

Doğum yeri: İstanbul

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: