SON TV

Simge Sağın’dan boy tepkisi: Bir ben miyim kısa?

Popçu Simge Sağın, sürekli olarak boyuyla ilgili kendisine yöneltilen sorulara ilginç bir yanıt verdi.

Simge Sağın’dan boy tepkisi: Bir ben miyim kısa?

Şarkıcı Simge bir gazetecinin “Başarılı ünlülerin boyları hep kısa. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” sorusuna, “Beni kısa zannediyorlar ama yerin altında bir o kadarım daha var” şeklinde esprili bir cevap verdi.

Popçu Simge Sağın, sürekli olarak boyuyla ilgili kendisine yöneltilen sorulara ilginç bir yanıt verdi. “Beni kısa zannediyorlar ama yerin altında bir o kadarım daha var” diyen Simge, sözlerine şöyle devam etti: “Benim boyum 1.60 cm. Minik Serçe’miz Sezen Aksu, Nil Karaibrahimgil, tüm dünyanın peşinde koştuğu Madonna ve Shakira’nın boyları da 1.50 ile 1.57 arasında. Ben halimden memnunum.”

37 yaşındaki şarkıcı, “Ben 1.60’ım. Minik Serçe Sezen Aksu, Nil Karaibrahimgil, tüm dünyanın peşinden koştuğu Madonna, Shakira gibi ünlülerin boyları da 1.50-1.57 arasında. Ben halimden mutluyum” ifadelerini kullandı.

View this post on Instagram

#öpücem ‘in video klibi şimdi @netdmuzik ve tüm müzik kanallarında💋💋💋#sezenaksu &@sibelalgan1 @erhanbayrak @gulsenaybaba @velikuzlu @omid.saghafi @seckinsunguc @talatkivrak @oguzerel @gulsahsaracoglu @248.fashionhouse @elipeacock @burcugidenoglu @danceabit @koksalunal @mmustafasarikaya @misirliahmet_ @ecemgunn @basakgunn @alpersertmann @canancelikci @dmccomtr @samsundemir @ozdenbora @razakiprdanismanlik @incin.razaki @bonproduction @hasan_bilal_oguz @hasimumutgulbay @chnokan @ercumentvural @pnrcbkc @aylinalazbayrak @istanbulstrings @emrekıral @serkankula @mustafakaraduman67 @basakyangir @canhoroz @mehmetneidim @senem_pehlivan @116service #flayerisik @@alternatifset 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💃🏻🌈💋♥️🎈

A post shared by Simge (@simgesagin) on

Sabah

0/5 (0 Reviews)